Masz dosyć swojego zarządcy nieruchomości? Może to najlepszy czas na jakieś zmiany?

Zazwyczaj praktycznie nikt z nas nie przejmuje się specjalnie zarządcą bloku, gdzie mieszka. O ile nie spotykają nas żadne problemy i nie musimy niczego załatwiać u zarządcy, o tyle najczęściej nawet nie wiemy, kto konkretnie pełni tę funkcję.

nowy budynek mieszkalny

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Tymczasem okazuje się, iż najczęściej jest to poważny błąd – dokładne sprawdzenie, kto dokładnie jest zarządcą naszego bloku, jak wysokie otrzymuje za to wynagrodzenie i co tak właściwie należy do jego kompetencji, na pewno rozjaśni nam całą sprawę, a na dodatek może pomóc oszczędzić dużą ilość gotówki.

Warto bowiem wiedzieć, że zarządcami nieruchomości w wypadku starych bloków najczęściej są osoby czy firmy, które trudnią się tym od czasów minionego ustroju. Zarządzanie nieruchomościami Wrocław często wygląda tak, że praktycznie nie wygląda w ogóle. Firmy odpowiedzialne za zarządzanie blokami najczęściej dostają naprawdę duże wynagrodzenie, a równocześnie nie robią praktycznie nic.

Na przykład przeglądy budowlane Wrocław są w podobnych miejscach przeprowadzane niezwykle rzadko (przeglądy budowlane), a pieniądze z funduszu remontowego są przeznaczane na różne dziwne inwestycje. Jeśli znasz się chociaż trochę na budownictwie, oczywiście wiesz dobrze, że przeglądy budowlane Wrocław muszą być przeprowadzane regularnie. Jeśli zarządca nieruchomości Wrocław nie wywiązuje się z tego obowiązku, wtedy może nawet zostać pociągnięty do odpowiedzialności dyscyplinarnej, jednak tak naprawdę niewiele osób o tym wie.

Jeżeli zatem w Twoim bloku także jest zarządca nieruchomości Wrocław (zarządca nieruchomości wrocław), który niezbyt sprawnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, wtedy zdecydowanie powinieneś wraz z sąsiadami zastanowić się nad jego zmianą. W obecnych czasach na rynku istnieje tak dużo profesjonalnych osób trudniących się zarządzaniem nieruchomościami, że zdecydowanie uda Wam się znaleźć kogoś naprawdę godnego zaufania.

Zarządzanie nieruchomościami Wrocław teraz niezwykle się rozwija, dlatego praktycznie w każdej dzielnicy jest przynajmniej kilka firm zajmujących się na poważnie zarządzaniem budynkami .https://www.primeproject.pl/zarzadzanie-nieruchomosciamieśnie usługi zarządcy nieruchomości nie są wcale tak bardzo kosztowne jak kiedyś. Jeżeli zatem uda się Wam porządnie wynegocjować stawkę, okaże się na dodatek, że na zmianie zarządcy bez wątpienia jesteście w stanie sporo oszczędzić.

Leave a Reply

*