Masa osób w naszym kraju marzy o tym, by posiadać własna firmę i w końcu być niezależnym

Jeśli popatrzeć na statystyki, to niestety otwarcie pokazują one, że większość nowych firm bankrutuje w ciągu pierwszych 12 miesięcy działalności.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform

ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to szalenie przygnębiające, ale można starać się temu zaradzić.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to zwykle jest w życiu, jeżeli chcemy odnieść sukces, powinniśmy zakasać rękawy i naprawdę całkowicie się natrudzić. Jednak cel jest tego wart – możemy mieć swoją działalność i cieszyć się dużą niezależnością. Ci, którzy mają beznadziejnych kierowników, na pewno są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co zrobić, jeśli pragniemy, aby nasza spółka funkcjonowała nie wyłącznie w ojczyźnie, ale także w krajach Wspólnoty Europejskiej? Mamy możliwość wtedy założyć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przenieść, aby legalnie posiadać tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla sporego grona klientów bardziej kompetentni. Tak to już jest, że Niemcy (koniecznie – strona internetowa) większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością. Dlatego warto rozpatrzeć taką szansę. Dodatkowym walorem będzie to, że będziemy mogli mieć u naszych zachodnich sąsiadów korespondencyjny adres działalności, a wynajęta w tym celu spółka będzie nam do kraju przesyłać naszą korespondencję na e-maila po wcześniejszym zeskanowaniu wszystkich dokumentów.

Możemy mieć także przekierowanie rozmów tak, by wszystkim naszym klientom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (czyli Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej firmy przynosi nam mnóstwo plusów w postaci nowych klientów.

Leave a Reply

*