Pieluszki z kieszonką mają szansę być używane sporo razy

Dla parolatków idealniespisują się majtki treningowe. Nadchodzi taki czas, w którym potomstwo powinno już rozpocząć naukę załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych do nocnika lub na ubikację, a nie w pieluszkę. Jeśli nie pragniemy, by w czasie prób jego odpieluchowania czekało nas co chwilę mycie podłóg, lecz równocześnie chcemy, żeby poczuło, że ma mokro oraz będzie mu niemiło, to warto się zastanowić czy nie nabyć majtki treningowe.

Dziecko w pieluszce

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Prezentują się one jak normalne majtki, kiedy będą dobrze dobrane to nic nie będzie miało prawa przeciekać, gdyż mają specjalną wkładkę, a jednocześnie jest ona tak przygotowana, że nie wchłania moczu tak jak pieluszki, jedynie dziecko go ciągle czuje – . To spowoduje, że będziemy mogli oduczyć nasze dziecko korzystania z pieluch, wiedząc jednocześnie, że nie będziemy zmuszeni co co jakiś czas myć podłogi.

Pieluszki z kieszonką to właściwa inwestycja

Dziecko w pieluszce

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli nie chcemy co chwilę nabywać pampersów, bo uważamy, że jest to strata gotówki, to powinniśmy się namyślić nad pieluszkami wielokrotnego użytku. Istnieją one uzupełnione w specjalne wkładki, które możemy spokojnie wyprać i suszyć, a potem założyć na nowo. Co więcej takie pieluszki z kieszonką mogą zmieniać się razem z potomstwem, zatem będzie to naprawdę jednorazowy wydatek oraz ma szansę się okazać, że nasze potomstwo będzie używało jednego rodzaju pieluchy od narodzin, aż do czasu ich odłożenia. Co więcej okazują się być one zrobione z naturalnych tworzyw, więc będą przepuszczały powietrze oraz nie będą drażniły pupy naszego maleństwa. Sprawdź pieluszki: .

Rozwiązań jest więcej

Trzeba sobie wydawać sprawę z tego, że jednorazowe pampersy to nie wszystko na co możemy się zadecydować. Do wyboru posiadamy jeszcze takie, których będziemy mogli wykorzystywać wiele razy, a nawet specjalne majtki, które ułatwią nam naukę załatwiania się na nocnik.

Masz zamiar dokładniej zbadać prezentowany tu problem? Jeśli tak, zobacz przykłady podobnych tekstów. One także omawiają tę kwestię.

Dlatego tak ważne będzie to, żebyśmy zapoznali się z tą ofertą i zdecydowali co będzie odpowiedniejsze dla nas oraz naszego dziecka.

Leave a Reply

*