Mając oranżerię lub ogród zimowy możesz cieszyć się roślinami okrągły rok. Podobne rozwiązania zdobywają coraz większe powodzenie w kraju

Któż nie uwielbia przebywać w ogrodzie, gdzie można siedzieć lub leżeć na szezlongu, wypoczywać w promieniach słoneczka? Bez wątpienia wiele osób potwierdzi, że właśnie tak lubi odpoczywać.

sklep ogrodniczy

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety razem z nadejściem chłodnych dni nierzadko trzeba zrezygnować z tej formy odpoczynku. Na szczęście istnieje na to sposób.
Dziś popularne stają się ogrody zimowe
Jeśli tylko dysponuje się wystarczającym miejscem, można zaaranżować kąt, gdzie można wypoczywać niemal jak w ogródku. Chodzi tu o ogrody zimowe dgdzie (sprawdź informacje)ane, jakie stały się popularne w ostatnich latach. Takie ogrody pielęgnowanie ogrodów w rzeczywistości są oddzielnym wnętrzem przylegającym do obiektu, przeważnie mocno oszklonym, dzięki czemu do wewnątrz wpada bardzo dużo światła. W podobnym wnętrzu można ustawić komfortowe meble wypoczynkowe albo ogrodowe, jak fotele albo leżaki. Dość często w ogrodach zimowych przechowuje się także rośliny, przez co jest zielono i przyjemnie.

przytulny ogródek

Autor: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com
Alternatywą jest oranżeria
Następnym ciekawym i niebanalnym rozwiązaniem dla mieszkania są oranżerie. Podobnie, jak ogrody zimowe cieszą się one teraz sporym zainteresowaniem. W chłodne dni ludzie nie chcą opuszczać domu, lecz cierpią na brak słońca i światła. Oranżeria jest rozwiązaniem, które eliminuje tę niedogodność. Oszklone oranżerie to miejsce, gdzie przenigdy nie brak naturalnego światła.

To wypełnione blaskiem wnętrze, gdzie można postawić ulubione sprzęty i relaksować się w wolnych chwilach. Można tu również uprawiać kwiaty, które wymagają dużej ilości światła. Taka oranżeria prezentuje się naprawdę elegancko i podnosi wartość domu.

Leave a Reply

*