Lateksowe ubrania oraz bielizna erotyczna atrakcyjnym prezentem dla niejednej pani.

Oczywiste jest, że każdy z nas potrzebuje ciuchów. Ich wybór jest tak ogromny, że potrafimy długie godziny przechadzać się po sklepie, przeglądając, przebierając oraz nabywając spodnie, spódnice, koszule, kurtki i mnóstwo innych strojów. Myśląc o ciuchach, mamy przede wszystkim na myśli odzież wierzchnią. Ale nie możemy zapominać też o tym, co nosimy pod spodem to znaczy o bieliźnie.

Na co dzień najczęściej większość osób nie zwraca na bieliznę większej uwagi. Zmieniamy majtki, skarpetki i staniki oraz skupiamy się przede wszystkim na tym, co nosimy na zewnątrz. A przecież bielizna to tak ważna część naszej garderoby! Poza tym rynek oferuje tak dużo rodzajów bielizny, że naprawdę jest w czym wybierać.

Faceci mogą zdecydować się na bokserki albo majtki, a dla tych odważniejszych są nawet męskie stringi. Zasadniczo jednak mężczyźni nie za bardzo przejmują się tymi częściami garderoby – bokserki czy skarpety mają być przede wszystkim komfortowe, a kwestia na przykład koloru nie jest już tak istotna.

bielizna

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawa ta zmienia się znacznie w wypadku dziewczyn. Niemało z nich chętnie spędza w internetowym albo stacjonarnym sklepie z bielizną mnóstwo czasu – ubrania, sukienki i kombinezony z latexu. Wybór modeli staników, stringów, rajstop czy koszul nocnych jest tak wielki, że niejeden mąż może złapać się za głowę, kiedy przykładowo zechce kupić swej małżonce bieliźniarski prezent. Jeżeli mężczyzna nie wie, jaki dokładnie rozmiar biustonosza nosi jego małżonka (przecież kto by się połapał, co dokładnie znaczą te sekretne oznaczenia liczbowo-literowe na metkach), jako upominek może zakupić na przykład koszulkę nocną albo (by nadać związkowi odrobinę pikanterii) lateksowe ubrania. Ciekawym pomysłem na tego typu fikuśny upominek jest również bodystocking; . Tego rodzaju stroje występują ze standardowymi oznaczeniami określającymi ubrania, czyli XS, S, XL itp., tak więc żaden pan nie będzie miał trudności z wyborem bielizny w odpowiednim rozmiarze.

Jak widać, bielizna może być nie wyłącznie zwyczajnym ciuchem codziennego użytku, któremu nie poświęcamy za wiele uwagi, ale przy odrobinie chęci, może stać się przykładowo wspaniałym prezentem, z którego zarówno obdarowana (kobieta) jak i strona obdarowująca może być usatysfakcjonowana…

Leave a Reply

*