Kup pieczątkę. Odwiedź grawera albo… kup online

Wizyta u grawera może nie skończyć się na pojedynczym zamówieniu. I nie chodzi o zakupy w jednego rodzaju zamówieniu – uniwersalny grawer zaproponuje specjalnie przygotowane ramy zdjęciowe, tabliczki na drzwi, szyldy, breloki, na prośbę klienta zaprojektuje design i pieczęć pod honorowy dyplom.

Jak dyplomy wpływają na wolę walki?
Ważny element działalności
Szeroki zakres usług grawerowanych skłania do zakupu nie tylko osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Przedsiębiorstwa, od jednodrzwiowego gabinetu, po dużą korporację z wieloma pomieszczeniami rozglądają się za eleganckimi oraz prostymi tabliczkami. W firmie muszą oni odpowiednio oznaczyć drzwi prezesa, pracowników, toalety, przed wejściem zorganizować wyraźny i reprezentacyjny szyld. Na marketing – czy to rozmowy rekrutacyjne czy inne spotkania okolicznościowe (z potencjalnymi partnerami) dobre wrażenie sprawią podziękowania, certyfikaty, breloki z logiem przedsiębiorstwa. Każdy z wymienionych elementów to w istotny element budowania oraz podtrzymywania marki.

Do zamówienia przez Internet – pieczątka online

pieczątki

Po założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej trzeba zadbać nie tylko o najważniejsze kwestie związane z naszym biznesem – usługami oraz produktami, które sprzedajemy ale również o szereg innego rodzaju spraw. Są również względy biurokratyczne, jak na przykład wyrabianie pieczęci, NIP-u, rejestrowanie w sądzie okręgowym. O ile w dwóch ostatnich przypadkach odczekanie „swojego” po złożeniu pełnej aplikacji okaże się nie do pominięcia, tak na posiadanie firmowej pieczątki nie trzeba nawet pojawiać się u grawera. Pieczątki online to nic innego jak proste załatwienie sprawy ze stemplem przez dokonanie zakupu, a poza tym wybranie modelu przez Internet.

I wtedy właśnie pojawiły się tabliczki na drzwi
Sklepy sprzedające tego rodzaju asortyment wykonują wysyłkę produktu dzień po otrzymaniu przelewu. To oszczędność naszego czasu, który jest wyjątkowo cenny.
Ciekawym rozwiązaniem będzie pieczątka samotuszująca. Zmieści ona parę „linii tekstu” jak określa się powierzchnię do bicia pieczątek. Poza linijkami, w których nierzadko umieszcza się nazwę spółki, adres, NIP, czy regon, część powierzchni stemplowej przeznaczona jest na logotyp – niewielkich rozmiarów grafikę symbolizującą działalność przedsiębiorstwa.Gotowy na newsy?

Leave a Reply

*