Którego pokrowca na smartfon potrzebujesz? – zobacz w e-sklepie.

Obecnie większość ludzi nie rozstaje się na co dzień ze swoją komórką. Ciągły rozwój technologi sprawia, że smartfony posiadają coraz więcej przydatnych na co dzień funkcji. Telefon nie służy jedynie nam do rozmów, ale również zaczął pełnić rolę małego podręcznego komputera. Zastanówmy się, czy należy nabyć pokrowiec, który chroni urządzenie przed zarysowaniami.

Zagrożone smartfony

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że nowe smartfony są szczególnie podatne na różnego rodzaju uszkodzenia, gdyż mają duże ekrany. Faktycznie jednak większość modeli posiada ekran wykonany z tzw. gorilla glass.

Zaciekawiło Cię to zdanie? Jeśli tak, to z chęcią chcielibyśmy Cię powiadomić, że kolejny ciekawy fakt (https://north.pl/rezystory-bezpiecznikowe,g672374.html) czeka na Ciebie na dalszej witrynie – zaczytuj się z przyjemnością.

Jest to specjalny rodzaj szkła, stosowany praktycznie przez wszystkich producentów telefonów a także innych urządzeń, wyposażonych w ekran dotykowy. Dzięki temu ekrany naszych telefonów są wyjątkowo odporne na uszkodzenia.

O ile jednak możemy być w miarę spokojni o ekran telefonu, znacznie gorzej jest z obudową.

Jest to część, na którym producenci najwięcej oszczędzają. Im tańszy model smartfona, tym cieńsza i słabsza obudowa. Najgorzej wypadają zwłaszcza te wytworzone z plastiku, jednak także te aluminiowe są stosunkowo podatne na destrukcję.


Dobierz odpowiednie etui

artystyczne etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli więc chcemy jak najdłużej zachować ładny wygląd naszego smartfona, warto kupić tutaj odpowiedni etui. W sklepach z akcesoriami jest całkiem spory wybór tego typu towaru, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Niestety nie ma jednego uniwersalnego modelu etui, ponieważ smartfony mają różne wielkości ekranów.

Bardzo ekscytuje Cię poruszana w tym artykule kwestia? Jeżeli tak, to ponadto kliknij ten odnośnik oraz zdobądź cenne informacje (https://getmon.pl/inteligentne-domy-wroclaw/)!

Dlatego warto przed dokonaniem zakupu sprawdzić parametry naszego telefonu lub zwyczajnie zabrać go ze sobą do sklepu i przymierzyć etui na miejscu.

Inny typ obudowy

Ostatnio szczególnie modne są same obudowy na telefon, które chronią wyłącznie tylną cześć urządzenia. Jak już wspominaliśmy, jest to element bardziej podatny na uszkodzenia niż ekran smartfona. W obudowach tego typu ekran jest zawsze na wierzchu, gotowy do użycia. Oryginalne etui np. na stronie to również ciekawy sposób na spersonalizowanie swojego smartfona.W sklepie z akcesoriami możemy wybierać spośród wielu interesujących modeli, wykonanych także z różnych materiałów, np. gumy, plastiku, sylikonu, a także skóry

Leave a Reply

*