Która sukienka będzie dla mnie najbardziej odpowiednia?

Z zaznaczoną talią jak u Brigitte Bardot czy o trapezowym kroju jak Twiggy? Sukienka jest zawsze modna. Powinniśmy tylko wiedzieć w jaki sposób podkreślać dobre strony sylwetki, a maskować niedoskonałości. Wówczas zawsze będziemy przyciągać spojrzenia płci przeciwnej.

Sukienki wisytowe w dużych rozmiarach

Autor: Rita Caro
Źródło: http://www.ritacaro.pl

Niepotrzebnie narzekamy na zbyt obfite biodra, albowiem wystarczy, że założymy sukienkę o rozkloszowanym dole, z wyraźnie zaznaczoną talią, a nikt nawet nie zauważy, że mamy pewną część ciała. Jeśli sytuacja przedstawia się inaczej – lubimy swą kobiecą sylwetkę, najlepsza będzie spódnica ołówkowa z ciemnej palety barw. Do tego koniecznie wysoka szpilka!

Biust to część ciała, która najczęściej spędza nam sen z powiek. Na to również jest rozwiązanie. Dla pań, które mają zamiar wyszczuplić wizualnie sylwetkę stworzony został dekolt w tzw. szpic, natomiast przy filigranowych budowach ciała idealne okażą się tzw. łódka i karo. Proporcjonalne sylwetki mogą się zdecydować na wszelkie odcienie i desenie sukienek. Kobiety o bardziej bujnych kształtach, powinny unikać geometrycznych wzorów, lecz na pewno nie muszą unikać kolorów. I nie bójmy się bieli. Zobacz: kliknij to.

Należy jednak założyć nieco luźniejszy fason, który ukryje fałdki w okolicach bioder. Ciekawa, duża złota biżuteria, lub kopertówka w rozmiarze XXL odwrócą uwagę od pełniejszych bioder. Zapomnijmy mimo wszystko o wąskich sukienkach w tym kolorze. Tam gdzie nadprogramowe kilogramy – tam przeważnie celulit, który przy takim kroju sukienki, będzie zaznaczony podwójnie.

Czy wiesz, że z łatwością możesz pogłębić zakres swojej wiedzy związanej z przedstawianym tematem? Po prostu kliknij ten odsyłacz i zobacz portal (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/namioty)!

I prośba na koniec: pamiętajmy o dobrze dobranych rozmiarach odzieży. Więcej w temacie: wpis.

Najnowsza kolekcja RESERVED

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED

Chodzenie w za małych sukienkach wizualnie sprawia, że jesteśmy sporo „większe” niż jesteśmy. Pani o rozmiarze 44-46, która ma wąską górę, a nieco szerszy dół będzie prezentowała się o wiele ładniej, niż wciśnięta w za wąską, eksponującą jej dodatkowe kilogramy sukienkę. Najważniejsze, by być ubraną, nigdy przebraną. Jeżeli wybrany model sukienki poprawia nam samopoczucie, współgra z naszą osobowością i stylem – jest to strzał w dziesiątkę.

Leave a Reply

*