kochają kwiaty!

Znani ludzie uważają, że stereotypy płciowe nie oddają rzeczywistości, że są jedynie wymysłem. I wiele osób, które trudnią się naukowo kwestią roli kultury zgadza się z podobnymi uwagami. Można orzec, że nie jest to stuprocentowa prawda, ale są spostrzeżenia, które niełatwo pominąć. Dobrym przykładem są kwiaty.

Storczykowiec różowy

Autor: Tauolunga

Czy panowie cenią sobie kwiaty? Zapewne jakieś 10 procent ludności owszem. A co z resztą? Dla nich urocze tulipany są obojętne. Panie za to w przytłaczającej większości kwiaty – więcej i więcej kochają. Dodatkowo zwykle potrafią nazwać ich odmiany, których mężczyzna zupełnie nie może nazwać. Jeżeli znajdujesz się w Gdyni i zamierzasz dać swojej żonie radość, odszukaj kwiaciarnię w pobliżu. Do wyszukiwarki internetowej wpisz sformułowanie „dekoracje sal weselnych Wrocław””.

Surfinie

Autor: seeks2dream

Parę karminowych róż to świetny prezent, który mówi o tym, że dający posiada bardzo gorące uczucia do obdarowanej. Warto je dawać przy istotnych okazjach, takich jak np. randka w restauracji albo rozpoczęcie narzeczeństwa. Innej barwy róże wolno dawać kobietom, wobec których nie posiadamy podobnych planów, a zamierzamy jej na przykład odwdzięczyć się za coś. Osoby, które żyją w Szczecinie, mogą odnaleźć niedaleki sklep z kwiatami, do wyszukiwarki wstawiając sformułowanie „kwiaty dla firm Wrocław”. Następnie powinno się włączyć [TAG=Google Maps i odszukać konkretną lokalizację.

Kwiat surfinii

Autor: unforth

Jest pewna sprawa, którą zawsze trzeba pamiętać, kiedy pragniemy komuś wręczyć kwiaty. Są kwiaty, które kupuje się jedynie przy konkretnych okazjach. Dużym faux pas byłoby ofiarowanie komuś bukietu kwiatów, które tradycyjnie są powiązane z pogrzebem. Kiepską ideą jest także wręczenie niewiaście w Dzień Kobiet goździków, bo są związane one z seksistowskim rytuałem prosto z ery Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Wiązanek nie należy wręczać mężczyznom. Mężczyznę ucieszy odpowiedni alkohol albo interesująca lektura. W sytuacji, gdy potrzebujesz dobrze zaopatrzonej kwiaciarni w Krakowie, do Google, wklep sformułowanie „kwiaciarnia Kraków”.

Leave a Reply

*