Kiedy idzie zima, wyjątkowo zatroszczmy się o swoje maleństwo

Narodziny dziecka to wspaniałe wydarzenie w rodzinie. Zaraz już przyjdą goście, już pragniemy przechwalać się naszym maleństwem przed całym światem. A więc zaplanowaliśmy spacerki.

Tutaj należy jednak być ostrożnym, szczególnie w zimie. Niezwykle istotne są czapki dla tych osesków.
czapka zimowa dla niemowlaka

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Niemowlę jest bardzo kruche i nieodporne na zbyt niskie temperatury. Należy zatem przed każdym spacerem dokładnie je przyodziać. Body dla niemowlaczka umożliwią ochronę plecków maluszka, gdyż jest to jednoczęściowa część garderoby. Na spacer przydadzą się także bluza, skarpetki oraz rękawiczki. W zimie przyda się także czapka zimowa dla niemowlaka. Dobrze jest posiadać czapeczki cienkie i grubsze. Cienkie nie będą rzecz jasna czapkami zimowymi, wszakże ochraniają główkę brzdąca po kąpieli, jeżeli w domu jest chłodno.

Zachęcamy – naciśnij to (http://www.teamsport.krakow.pl/plywanie/sekcja-plywacka/) i wejdź na następną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeżutkie oraz fachowe wiadomości.

Po pół godzinie trzeba takie czapki zdejmować.

Jeśli chodzi o najdoskonalszą czapkę na zimę, najważniejsze jest to, by zasłaniała ona uszka oraz czółko. Najkorzystniej, kiedy owa czapka wykończona jest drobnym ściągaczem i możemy zawiązywać ją pod szyją, wtedy jest stabilniejsza. Dobrze wybrana czapka nie może być zbyt cienka, jeżeli dziecko przebywa w niej na powietrzu. Kiedy temperatura na zewnątrz jest niska można założyć cieniutką czapeczkę domową, natomiast na nią czapkę zimową.

Jeśli czytasz o zawierającej fascynującą Ciebie treść nowej witrynie, to wcześniej zweryfikuj info (www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/czytniki) odnośnie źródeł, z których pobiera ona informacje.

Wywożąc dziecko na spacer nie zapomnijmy również o grubym kocyku, którym okryjemy naszego oseska w wózku. Czapka zimowa dla niemowlaka jest jedną z ważniejszych części garderoby, przez główkę bowiem ucieka wiele ciepła z organizmu malucha.

Zima to okres, kiedy nasze dziecko jest wyjątkowo narażone na przeziębienia, a to przecież niebezpieczne dla oseska. Dobrze jest zatem zatroszczyć się o to, by nasze maleństwo miało ciepło.

Leave a Reply

*