Każda forma promocji jest potrzeba, aby zyskać nowych klientów oraz dobry rozgłos

życie dzisiejszego człowieka jest w wiecznym biegu, więc wymaga to od dużej części spółek dostosowania się i właściwej reklamie.
Nieczęsto bywa tak, że stać jakąś firmę na niezwykle kosztowne reklamy w telewizji czy w modnych gazetach.

fotka - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość firm (na pewno 95%) musi szukać tak samo pomysłowych, ale o wiele mniej kosztownych metod. Jeśli przykładowo prowadzimy sklep lub lokal użytkowy, to możemy przykładowo wydrukować plakaty oraz powiesić je w okolicy. Co może być umieszczone na takim plakacie? Z reguły informacja o tym, gdzie znajduje się nasz lokal (niektórzy drukują również niewielką mapę, gdyż ludzie są w większości wzrokowcami). Można także dodać coś o aktualnych promocjach i na przykład zniżkach dla nowych klientów. Plakat w ogóle nie musi być duży czy drogi, ale jednak musi przykuwać uwagę. Z tego powodu dobrze byłoby, by był kolorowy. Owszem będzie wtedy droższy, ale z pewnością się nam to zwróci w postaci nowych klientów oraz zwiększonych wpływów do kasy.

Interesujące informacje na omawiany wątek polecam przeczytać (https://kolodziejczyk.sklep.pl/kolodziejczyk/przysmaki-dla-psow) tutaj. Jest w tamtym miejscu dużo ciekawych danych, które okażą się bardzo wciągające.

Nie zapominajmy także o tym, żeby wydrukować odpowiednią ilość plakatów. Nie powinno być ich za mało, ale także nie za dużo. Najgorzej będzie, jeśli plakaty będą nam później zalegać na magazynie. To tak, jakbyśmy wyrzucili pieniądze w błoto.

Przed podjęciem decyzji o Druku trzeba zrobić projekt plakatu i rzecz jasna znaleźć dobrą drukarnię. Musi być ona rzetelna oraz uczciwa. By nie przepłacić, możemy zrobić małe rozpoznanie. Powinniśmy zadzwonić do kilku drukarni i porównać ceny.

Leave a Reply

*