Jeżeli uruchamiasz własną drukarnię bądź planujesz zmodernizować tę istniejącą, musisz obowiązkowo kupić porządną maszynę sitodrukową

Wyposażenie każdej profesjonalnej drukarni bezwzględnie musi być regularnie wymieniane lub chociażby modernizowane. Zamówienie supernowoczesnych maszyn drukujących jest ważne, ponieważ konkurencja oczywiście nie próżnuje, a zleceniodawcy skupiają swoją uwagę nade wszystko na ofertach firm, które proponują niemal idealną jakość druku za rozsądną cenę. Należy pamiętać, że nowatorskie rozwiązanie z biegiem lat staje się coraz bardziej popularne, aż wreszcie staje się standardem.

metoda sitodruku

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com

Trzydzieści lat temu niewiele słyszało się o sitodruku, choć wspomniana technika ma podobno korzenie w starożytności, a teraz maszyny sitodrukowe stały się koniecznym elementem wyposażenia profesjonalnej i równocześnie dobrze prosperującej drukarni. Zabawny czy ciekawy nadruk na koszulkach potrafi przyciągać wzrok nie tylko płci przeciwnej. Ponadto drukowanie – (Tritex oferuje drukowanie na materiale) napisów albo rysunków na bawełnianej odzieży bywa fantastycznym pomysłem na biznes. Należy jedynie kupić maszynę do sitodruku i niemały zapas bawełnianych koszulek we wszystkich rozmiarach oraz odcieniach, a potem założyć konto na serwisie aukcyjnym. Jednak technika sitodruku jest wykorzystywana też do wykonywania nadruków na powierzchniach innych niż tkanina. Bardzo dobrej jakości maszyna do sitodruku, w zależności od modelu takiego urządzenia, może drukować inskrypcje i obrazki na porcelanowych szklankach, plastikowych opakowaniach, a także różnego rodzaju ornamenty na folii czy kartonie, kliknij i zobacz: maszyna firmy Daab do sitodruku. Wytwórcy troszczą się o to, aby maszyny sitodrukowe służyły przyszłym posiadaczom długie lata. Sprzęty wyprodukowane ze stali kwasoodpornej są naprawdę solidne, zatem inwestycja w urządzenie od dobrego producenta na pewno zwróci się w kolejnych latach. Z kolei sami zainteresowani klienci przed dokonaniem zakupu zwracają uwagę na co najmniej trzy ważne kwestie.

maszyna do sitodruku

Autor: Women’s Studio Workshop
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, szefowie drukarni starannie sprawdzą, czy określony sprzęt posiada wszystkie potrzebne atesty. Potem zorientują się, ile lat obejmuje gwarancja, jak również ile w rzeczywistości kosztują części zamienne. W końcu nie mniej ważna okazuje się łatwa obsługa – tu trzeba też zwrócić uwagę na skalę regulacji, dokładność i jakość wydruku oraz stabilność konstrukcji maszyny. Ci najbardziej dalekowzroczni menedżerowie zapewne pomyślą także o zestawie dodatkowych akcesoriów, które można dokupić i w ten sposób otworzyć się na całkowicie nowe możliwości.

Leave a Reply

*