Jesteś typem osoby, którą wszystko szybko nudzi, a przede wszystkim praca w jednym miejscu przez długi czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Przedsiębiorcza i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Ciągle przecież jesteś gdzieś zatrudniona, lecz także bardzo szybko się zniechęcasz i rezygnujesz, aby poszukać w większym stopniu atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com

Taki porywczy duch z Ciebie. Czasem jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednej pracy pozostają przez całe życie zawodowe, aż do emerytury – dla Ciebie to nierealne, gdyż Ty stale poszukujesz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz może w środku nieco Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji. W teraźniejszym czasie pracujesz jako barmanka. Jak dotąd bardzo zachwalasz sobie tę pracę.

Czy komentarze z serwisu pod naszym wpisem Cię zainteresowały? Może pragnąłbyś coś do nich dopisać? Będzie to dla nas z pewnością niezmiernie istotne.

Godziny pracy odpowiadają Ci jak najbardziej, napiwki także dają satysfakcję. Wprawdzie, już myślałaś, aby poszukać innej pracy, lecz jak na razie zrezygnowałaś z tej możliwości. Nie patrz się jednak na zdanie innych, i jeśli targają Tobą jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednak jako barmanka czujesz się bardzo dobrze – przeczekaj ten moment. Być może normalnie tylko Twoja impulsywna natura gdzieś w środku przypomina Ci, że za długo tu już jesteś.

należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa komentować Twoich wyborów, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo szukać najbardziej odpowiadającej opcji dla siebie. Płynność finansową masz, zatem jak widać, bardzo dobrze sobie radzisz.

Nie ociągaj się! Jeśli zaintrygował Cię nasz artykuł, to na następnej stronie wyszukasz dalsze wpisy (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-content-marketing-czyli-long-tail) na lubiany przez siebie wątek.

Tak trzymaj.

Leave a Reply

*