W jaki sposób zrobić bardzo szybkie i naprawdę bezpieczne zakupy w Internecie?

Widziałeś właśnie znajomego z dawnych lat. Zauważyłeś, iż ma fajne etui do smartfona. Niezmiernie ci się podoba. Pytasz zatem kolegę, w którym miejscu go nabył. Niestety, kolega nie pamięta.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Gdy wracasz do domu, przez cały czas masz w głowie obraz (edward hopper obrazy) tego gadżetu. Nie możesz o nim zapomnieć. Zrobić rundkę po sklepach? Nie, przecież masz internet, a w nim serwis Ceneo. Wpisujesz nazwę poszukiwanego gadżetu w wyszukiwarce portalu, a za sekundę twoim oczom ukazuje się multum przykładów.

Zobacz ten odnośnik, ponieważ znajdziesz tam ciekawe informacje, które zapewne Cię zaintrygują – to niezwykle wciągająca treść (https://www.laoliva.pl/)!

Zauważyłeś już w jakim miejscu w twoim mieście możesz kupić wymarzony przedmiot.

To nie wszystko, masz przed sobą już cenę w przeróżnych lokacjach i zyskujesz szansę je porównać. Tu jest drożej, w innym trochę taniej. Ale ten sklep jest daleko od twojego miejsca zamieszkania. Łał – tu, niezła cena, dużo bliżej. Już się ubierasz i następnie wyjdziesz. Jednak nie idź, widzisz coś nowego na stronie. Możesz aktualnie zamówić produkty bezpośrednio w ceneo. A to może jednak wybierzesz ten sklep z lepszą ofertą.

Ale czy to będzie bezpieczne? A może są jakieś zamieszczone opinie użytkowników? Pewnie, że są i to nawet całkiem sporo. Ocenienie obsługi, artykułów, przesyłki, terminów. Świetny pomysł. Zatem to nie jest wybór „kota w ciemnym worku”. Oby tylko to nie były opinie marketingowe. Chyba nie, Ceneo jest w programie „Zaufane Opinie”. Użytkownik podczas zakupów wypełniają ankietę o zakupie. Zdecydowałeś się i faktycznie, masz do uzupełnienia ankietę.

Ceneo

Źródło: Ceneo

W tym momencie przypominasz sobie swoich rodziców, którzy są tak uparci, że za nic nie zdecydują się na dokonanie zakupów w sieci. Można by im obiecywać złote góry, ale i tak będą twardo trzymali się swojego zdania. Jednak wpadasz na pomysł, że Ceneo doskonale sprawdziłoby się i dla nich. Skoro wolą tradycyjne sposoby, można im to nieco ułatwić. Gdy czegoś będą potrzebować, niech przejrzą na ceneo listę sklepów z daną rzeczą. Porównają sobie ceny i zdecydują który sklep trzeba odwiedzić. Szczególnie mama się ucieszy. Zaoszczędzi czas porównując na ceneo, zamiast urządzać wielokilometrowe wycieczki po galeriach w mieście.

To teraz zostało tylko oczekiwać na przesyłkę z etui. Nie możesz się już jej doczekać, prawda?

Leave a Reply

*