Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby możemy ze sobą zestawiać?

Patrząc na ludzi, którzy spacerują po centrum miasta lub wędrują po centrum handlowym można ocenić, że z pewnością jeansy to komponent garderoby, w który zaopatrzony jest niemal każdy z nas, zarówno panowie, jak i panie. Co ciekawe, zauważyć można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami bardzo dobrze komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (wpis) to one także często występują w licznych stylizacjach. Dostrzegalne są tradycyjne czarno-białe buty, a także buty w jaskrawych odcieniach, przykładowo różowe, żółte czy miętowe trampki (sklep pantofelek 24). Wypada podkreślić, że dziś bardzo często wykorzystuje się śmiałe połączenia.

Czy zainteresowała Cię autorska strona www (https://www.polnet.pl/pl/drob/systemy_pojenia)? Niezmiernie mi przyjemnie. Wspaniale będzie, jeśli znajdziesz jeszcze sekundę, by napisać swą ocenę.

Miętowe trampki wcale nie muszą być zakładane wyłącznie do dresu czy sportowej spódniczki. Będą one także fantastycznie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to kolejny komponent garderoby, który jest chętnie przez Polaków zakładany. Zainteresowaniem cieszą się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach sklepowych dostrzec można liczne egzemplarze, zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym. Okazuje się, że marynarka również może występować w rozmaitych zestawieniach. Co oczywiste, będzie ona doskonale łączyć się ze szpilkami. Aczkolwiek trampki także można z nią łączyć, tak samo jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Co więcej, jeśli mowa o obuwiu, to coraz częściej sięgamy po adidasy.

Chcesz zgłębić większą ilość ciekawych danych na opisywany wątek? To poczytaj szczegóły, które akurat wspomniane informacje posiadają.

Oprócz tego, że są dopasowane one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, doskonale komponują się z bardziej eleganckimi elementami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.

Leave a Reply

*