Jakie mamy najbardziej popularne typy staników ? W których monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór odpowiedniego stanika to wcale nie będzie takie łatwe zadanie. bielizna bowiem musi być dobrze dobrana pod względem rozmiaru miseczek oraz obwodu talii. Sprawy nie upraszcza fakt, iż produkuje się sporo różnych typów staników.

Które warto znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon
Jednym z popularnych typów staników, będzie biustonosz – przenieś mnie do strony – balkonetka. Jest ten biustonosz nie do końcazabudowany, a jego górna krawędź w przybliżeniu przypomina poziomą linię. Balkonetka to takie właściwe pośrednie rozwiązanie, nadaje się do włożenia pod codzienne ubrania do pracy, ale również takie wieczorowe z nie aż tak głębokim dekoltem . Taki typ stanika nie przysłania całkowicie piersi, jednak również nie odsłania naszego biustu tak bardzo. O wiele więcej pokazuje biustonosz zwany half- cup. Jest on nisko obudowany i osłania górną partię piersi. Taki biustonosz ładnie podnosi piersi oraz je kształtuje. Miski tego biustonosza są szyte z kilku, złączonych ze sobą części, a to zezwala na lepsze i bardziej naturalne ukształtowanie.
biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Ceniony pod kreacje wieczorowe będzie biustonosz (opinie na nasz temat) zwany plunge, jaki jest właściwy do głębokich dekoltów ułożonych w szpic. Ładnie zbiera taki biustonosz piersi do środka, tworząc jeszcze ładniejszy i ponętniejszy dekolt. Dla pań o mniejszych piersiach, jakie pragną ładnie wyglądać w sukni wieczorowej biustonosz push-up w wersji plunge będzie najdogodniejszym wyborem. Doda on wielkości oraz ślicznie podniesie biust, wizualnie go powiększając.
Bardzo komfortowy i polecany w szczególności dla osób o obfitym biuście będzie stanik pełny.

Jest on całkowicie zabudowany. Będą perfekcyjne na co dzień, jednakże nie nadają się w przypadku głębszych dekoltów. To jednak nie wszystkie dostępne typy, jednak są one na pewno jednymi z bardziej znanych.

Leave a Reply

*