Jaki podarunek zamówić dla biznesmena, który jest człowiekiem niezwykle pilnym

Pracowitość to bardzo pożądana cecha, tak u ucznia, jak i u osoby dojrzałej. Kto nie jest leniuchem, ten ma sporą szansę na to, żeby odnieść sukces i zostać prezesem dobrze prosperującej firmy. A kapitalista to również człowiek, więc z okazji imienin bądź jakiegoś jubileuszu wypada wręczyć mu nietuzinkowy prezent. Taki dar powinien trafić w upodobania, lecz niezupełnie musi kosztować majątek.

dom

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Prędzej czy później zamożny człowiek zapragnie wznieść nowy dom lub gruntowanie wyremontować ten stary. Jeśli więc znajomi doskonale wiedzą, że prezes Kowalski zakupił działkę, na której już działa ekipa budowlańców, to mogą zrzucić się i zafundować przedsiębiorcy rynny prysznicowe marki Tece – będą one fantastycznie prezentować się w nowocześnie urządzonej łazience.

Pamiętaj, że możesz znaleźć informacje na omawiany temat, więc kliknij w link i przeczytaj tu (http://www.inoffice.pl/biuro-wirtualne/) wiadomości, które będą Ci niezbędne.

To w miarę nietuzinkowy prezent, lecz tak wysokiej jakości wyrób ze stali kwasoodpornej bądź szkła bezdyskusyjnie spełni wygórowane wymagania każdego człowieka interesu – techland.

Szefowie to bodajże najbardziej zapracowani ludzie, a nawał obowiązków zawodowych, a niekiedy również i tych rodzinnych, w połączeniu z niewłaściwym modelem życia bądź odżywiania, może szybko odbić się na stanie zdrowia. Dlatego z okazji imienin czy Dnia Mężczyzny najbliżsi współpracownicy mogą wręczyć swojemu przełożonemu, na przykład, ciśnieniomierz Tech Med w zestawie z niemałym pudełkiem suplementu diety. Tego typu podarunek może jednak być źle odebrany, zatem jeżeli prezesa i pracowników nie połączyła nazbyt duża zażyłość, to sensowniej nie ryzykować i kupić bardziej tradycyjne podarki, np. butelkę wyśmienitego koniaku.

upominek

Autor: neal whitehouse piper
Źródło: http://www.flickr.com
Tymczasem dorośli synowie mogą śmiało sprezentować przemęczonemu ojcu grę marki Techland. Chwile wytchnienia bywają potrzebne każdemu, a zwłaszcza dyrektorowi, który każdego dnia musi zmagać się ze stresującymi sytuacjami. Taka osoba musi oddawać się co najmniej jednemu pozazawodowemu zajęciu, żeby nie zwariować. Jedno sobotnie przedpołudnie można spędzić przed monitorem laptopa, tylko tym razem w całkowicie innych celach, czyli tych typowo rozrywkowych. A jeżeli w budżecie jest dostatecznie dużo pieniędzy, to można ofiarować coś naprawdę ekstra, np. telefonia voip okaże się doskonałym upominkiem dla osoby, która fascynuje się nowościami technologicznymi. Zresztą tak supernowoczesne rozwiązania bywają bardzo przydatne w biurze, więc na pewno żaden biznesmen nie pogardzi tego typu podarkiem – czytaj więcej.

Leave a Reply

*