Jaki podarunek zakupić potomkowi z okazji Dnia Dziecka?

Dnia 1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swój dzień. Nie macie projektu co zakupić maluchowi? Przedstawiamy nieco swoich propozycji.
Na sportowo. W erze totalnej komputeryzacji każda sekunda, jaką nasze dziecko spędzi na świeżym powietrzu jest na wagę złota.

Dla syna ciekawym pomysłem mogą być nowiusieńkie korki.

Chcesz dodać do swoich zakładek o następną nieszablonową pozycję? Jeżeli tak, to uczciwie zalecam ten serwis (https://www.varsovia.edu.pl/) – kliknij a się nie zawiedziesz.

A jeśli pędrak chce pójść w ślady Artura Boruca przydadzą się także rękawice bramkarskie. Panienki ochoczo spróbują swych sił w jeździe na łyżworolkach. Podstawowe modele zakupimy już od 70 zł. By jazda była zupełnie bezpieczna trzeba też zatroszczyć się o odpowiedni osprzęt. Hełm oraz ochraniacze to koszt blisko 100 zł.

fotka - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Edukacja https://super-edu.pl/ to podstawa. Oprócz szkolnych podręczników warto podsunąć naszym latoroślom także fabularne pozycje, które poprawnie uformują ich czytelniczy gust. Kot Filemon, Stefek Burczymucha to postaci, jakie nie zestarzeją się nigdy. Te i inne opowieści autorstwa najlepszych naszych bajkopisarzy zebrano w serii książek pod tytułem „Poczytaj mi, mamo”. Trochę większych może zaciekawić atrakcyjna amerykańska seria „Przygody Trzech Detektywów”. Tytułowi nastolatkowie różnią się usposobieniem i podejściem do życia. Jednakże razem stanowią zgraną paczkę, jaka umie rozsupłać każdą kryminalną zagadkę.
zbliżenie - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe zawsze modne. Kiedy widok za oknem nie pobudza do spacerów, nie jesteśmy skazani na TV. Nic tak nie wzmacnia rodzinnych więzów jak parogodzinna partia dobrej gry planszowej. Klasyczny „Monopol” z polskimi miastami to wydatek mniej więcej 100 zł. Połączyć pokolenia może za to „Kolejka”, w jakiej misją graczy jest wysłanie pięcioosobowej rodziny do marketów na planszy jak też kupienie wszelkich produktów z listy zakupów. Problem w tym, że półki w sklepach są puste. Takie gry oferuje nieomal każdy sklep z zabawkami online .
dziecko - fotogram

Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Coś dla małych kinomaniaków. Do grona dobrze znanych od pokoleń muminków oraz smerfów dołączają już następni bohaterowie. Jednym z nich jest zając Parauszek. Zrealizowany przez studio Se-ma-for serial o przygodach mieszkańców Naszego Lasu podbija serca malców na całym świecie.

Parauszek chwalony jest za udane połączenie atrakcyjnej warstwy wizualnej z nienachalną pedagogiką. Radość wzbudzi także mały lekarz zestaw słuchawek, strzykawek i innych narzędzi potrzebnych małemu medykowi

Leave a Reply

*