Jaka biżuteria dla dżentelmena?

Jeżeli przygotowujemy się na istotne spotkanie chcemy prezentować się elegancko i wytwornie, przez to wybieramy najlepszy zestaw ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Jednak trzeba wspomnieć tutaj o tym, że istotne są też dodatki, takie jak biżuteria, gdyż to ona przyciąga spojrzenie i zazwyczaj pozwala zatuszować mankamenty wyglądu, których nie pragniemy pokazywać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tutaj duże pole do dyspozycji.

Naszyjniki są niezwykle ważne

Jeśli nasza kreacja składa się z sukni o sporym dekolcie, który chcemy seksownie osłonić, a równocześnie w naszych uszach pojawiły się małe kolczyki, to z pewnością idealnie spisze się tu naszyjnik gruby łańcuch złoty (Naszyjnik gruby łańcuch złoty), który może swobodnie zwisać z szyi, lub ma szansę być wokół niej zawiązany. Na dodatek jeszcze mamy szansę się zdecydować na fascynującą zawieszkę, która stanie się idealnym uzupełnieniem całego naszego stroju.

Delikatny zegarek zawsze warto posiadać

Jeśli jesteśmy kobietą drobną i do tego jeszcze mamy stosunkowo drobne ręce, to z pewnością w naszym przypadku świetnie sprawdzi się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest niewielki, elegancki z wąską tarczą, na której poza czterema cyframi: 12, 3, 6 oraz 9 nie będzie się mieściło nic innego. Na pewno takowy zegarek będzie wspaniałym dopełnieniem naszego stroju zarówno od święta, jak oraz na co dzień.

Kolory nie muszą być nudne

zegarek

Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl

Kiedy kochamy wiedzieć dokładnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to na pewno powinniśmy się zdecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej patrz szczegóły tarczy zobaczymy nie tylko każdą godzinę, ale również i odmierzone będą minuty, a biały pasek spowoduje, iż zegarek fantastycznie wpisze się w nasz ubiór. A co jeżeli ubieramy inne kolory ubrań oraz uważamy, iż biały zegarek będzie się za bardzo wyróżniał? Wtedy możemy zadecydować się – zobacz by porównać – na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej wspomniany, tylko iż tarcza jak oraz pasek są w delikatnym brązie.

Możliwości jest dużo

W tym momencie na rynku znajduje się tak sporo przeróżnej biżuterii oraz do tego jeszcze tak sporo przeróżnych zegarków, że na pewno bez znaczniejszego problemu uda nam się wszystko dopasować konkretnie do siebie.

Chcesz przeczytać kilka następnych naszych wpisów? Rewelacyjnie! Pragniemy zatem poinformować Cię, że jesteśmy tutaj – wyszukasz nas w podanym linku.

Tak pod względem rozmiaru, grubości, jak oraz także kolorów, więc warto zatroszczyć się o to, by biżuteria ciągle była niesamowitym dopełnieniem naszego stroju.

Leave a Reply

*