Jak upiększać pomieszczenia?

Śnisz o pięknym wnętrzu ale zamiast wynajmować dekoratora chcesz skonstruować coś własnego? Przystrajanie mieszkań jest sztuką. Podobnie jak malowanie lub rzeźbienie wymaga wyobraźni a także pomysłu.
Poniżej odnajdziesz moje rady, które pomogą Ci przydać każdemu wnętrzu pikanterii.

Większość projektantów mieszkań – no może nie większa część lecz duża część, wcale nie urodziła się twórcami. To, że potrafią odmienić wszelkie nudne mieszkanko w pogodne jak też nastrojowe zawdzięczają wcale nie łasce Bożej tylko erudycji zdobytej w czasie studiów. Nie znaczy to iż musisz bezzwłocznie zapisywać się na studia. Starczy z biblioteczki pożyczyć nieco podręczników oraz je dokładnie przestudiować. W ciągu paru dni będziesz rozporządzać erudycją wystarczającą do przemienienia swojego domu w dom marzeń nie wydając ani grosza za wskazówki specjalistyczne . Odwiedź sklep z akcesoriami do domu, odszukasz tam wiele nowości takich jak np. podświetlane donice.

Autor: Stiga
Jeżeli pokoje w twym domu zdają ci się być zbyt niskie, masz wrażenie iż beton cię miażdży możesz zastosować kilka magicznych sztuczek, jakie sprawią, że sufit się podniesie. Pewnym ze sposobów na podwyższenie sufitu będzie pomalowanie go na jaśniejszy odcień aniżeli kolor ścian. Kiedy nie potrzebujesz zmieniać kolorów ściany czy sufitu możesz wykonać sztuczkę z zasłonami. Dłuższe boki zasłon obszyj kontrastującymi pasami tkaniny. Przykładowo jeśli zasłony są koloru piaskowego naszyj pasma w kolorze ciemnobrązowym.

Dzięki takim pionowym pasom pokój wyda się znacznie wyższy, aniżeli jest w faktyczności. Jeśli wnętrze wydaje się być mało interesujące namaluj w około drzwi (drzwi dymoszczelne) a także okien ramki w kolorze o parę tonów ciemniejszym niż ściany.

Przygotowano bonus dla osób, które szukają podobnych danych – zobacz info tutaj! Dotyczy on omawianego w tym tekście tematu.

Na parapecie postaw prostokątne donice.

Leave a Reply

*