Jak ulepszyć wygląd skóry? Będąc zdecydowanym na fachowe zabiegi czy wykorzystując domowe metody?

Każda przedstawicielka płci pięknej marzy o gładkiej skórze, aby to osiągnąć często poddaje się wielu ciężkim zabiegom, jakie przynoszą rezultaty, ale niestety na bardzo krótko.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne czy depilacja woskiem pozwala pozbyć się utrudnienia na kilka dni do max. trzech tygodni, a najskuteczniejsza metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze jakiś czas temu kojarzył nam się z koniecznością wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Od jakiegoś czas zabieg depilacji laserowej możemy przeprowadzać samodzielnie w domu przy użyciu nowości, jaką jest domowy depilator laserowy. Producenci, jak i fachowcy przyznają, iż jest to urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu, oczywiście pod warunkiem, że nie mamy na depilowanych częściach ciała jakichś śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na zasadzie imitacji wiązki światła, która likwiduje włosy wraz z cebulkami oraz mieszkami włosowymi, dzięki czemu włos wypada i na relatywnie długi czas skóra zostaje gładka (więcje o peelingu). W trakcie jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) zostają usunięte, żeby osiągnąć permanentną redukcję włosów, zalecane jest przeprowadzenie dużej ilości zabiegów w czasie polecanym przez producenta. Kolejne zabiegi mają na celu likwidacji aktywnych mieszek, jakie nie zostały zniszczone w okresie poprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają zdecydowanie w wolniejszym tempie, są rzadsze oraz bardziej jasne.

Należy też zwrócić uwagę, zanim nabędziemy depilator, że depilacja laserowa nie jest właściwa dla skóry o ciemnej karnacji, jak również nie będzie działać w przypadku włosów białych oraz siwych. Być może jednakże konieczna jest specjalistyczna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej odpowiednia jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam wykonywane są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowe usuwanie owłosienia w salonie glowspa laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i wiele innych. Wszystko po to, by skóra była piękna, jak nigdy wcześniej. Takie zabiegi gwarantują również większą pewność niż domowe sposoby, przede wszystkim dlatego, że są bardziej efektywne. Rezultaty są bardziej wymierne, my zaś mamy potwierdzenie, że zabieg został wykonany jak najbardziej profesjonalnie.

Leave a Reply

*