Jaki strój wybrać na wesele? Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie istnieje w zasadzie większych standardów

Jaki strój wybrać na wesele? To pytanie stawia sobie niejedna osoba przygotowująca się na tego rodzaju uroczystość i dotyczy to zarazem kobiet, jak i mężczyzn. Oczywiście tego dnia najpiękniej powinni wyglądać sami nowożeńcy, jednakże priorytetem jest, aby wszystko prezentowało się jak najlepiej – zarówno wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Gdańsk czy Radom kupimy w szczególności w profesjonalnych salonach, które oferują kompleksowy wystrój w tym zakresie.

sklep z sukienkam i na ślub

Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
W takich salonach możemy zakupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale również sukienki weselne dla druhien – . Ich zakup nie jest prostą sprawą, gdyż suknia druhny nie powinna przesłaniać stroju głównej zainteresowanej, ale z drugiej strony nie powinna też być zbyt banalna. Jak wybrać tego rodzaju suknie?

Najlepiej jeżeli decydujący głos jeśli chodzi o wygląd druhien będzie miała sama Panna Młoda, ponieważ to ona decyduje o tym w jakiej dominującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ulega wątpliwości, że kolorystyka odrywa w tym przypadku podstawową rolę.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej strony, na której wyszukasz atrakcyjne wpisy – kliknij w link ciężki dym.

Sukienki druhien nie powinny być w kolorze białym, gdyż ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się także sukienek w jednolitym czarnym kolorze, ale pozostałe kolory z palety barw, jak najbardziej wchodzą w grę, w szczególności te, które idealnie będą harmonizować z kolorystyką poszczególnych ozdób i dekoracji weselnych.

Jeżeli chodzi o sukienki dla druhien nie ma praktycznie żadnych konkretnych standardów, jednak przyjęło się, iż nie powinny być one zbyt wyzywające i z drugiej strony zbyt „pospolite”, jako że jakby nie patrzeć, ślub to ważne wydarzenie i dobrze jest to święto podkreślić również odświętnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto zaakcentować poprzez wykorzystanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych ozdób, które je uatrakcyjnią.

Wybierając sukienki dla druhien bardzo często kierują się one zasadą, aby wyglądać podobnie i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która w pierwszej kolejności powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednak zasada nienaruszalna i nierzadko wykorzystuje się także bardziej oryginalne rozwiązania. Najważniejsze, żeby wszystkie panie czuły się w sukniach wygodnie, a jednocześnie elegancko.

Leave a Reply

*