Jak ubierać się tak, aby ograniczyć gafy modowe, na co powinni zwrócić uwagę eleganccy panowie.

Moda ma to do siebie, że mija bardzo szybko. Są osoby, które będą podążać za nią bez żadnej krytyki, wybierając wszystko to, akurat w danym sezonie pojawia się w sklepach. Lecz nie na tym będzie polegać prawdziwa moda, jedynie na tym, aby umieć to wszystko, co się będzie posiadało, należycie ze sobą złożyć, tak żeby wyglądać i czuć się nie tylko swobodnie, lecz także elegancko.

A tego niestety dużej ilości pań i panów mocno brakuje, co czasem można zobaczyć na ulicach naszych miast. Tego typu osoby ubierają buty na grubym obcasie do sportowego ubrania, mężczyźni paradują w skarpetach do sandałów, czy też zestawienia kolorów są przynajmniej śmieszne. Będzie to wyglądać tak, jakby ktoś przed wyjściem nie zechciał spojrzeć w lustro, lub jeżeli nawet to zrobił, to i tak tam nic nie chciał tam zobaczyć – śledź trendy z Ceneo. Może się nawet dostać dzieciom takich osób, jakie w sumie niewiele mają do powiedzenia w kwestii tego, co mają na sobie. Mimo że u maluchów faktycznie ciężko jest zepsuć strój, to niektórzy z rodziców zakładają im takie bluzeczki dla niemowląt, spodnie oraz sweterki, że i ta sztuka im się udaje.

buty

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com

A przecież wcale tak dużo nie trzeba, żeby nawet bez jakiejś wielkiej wiedzy odpowiednio się prezentować. Po pierwsze trzeba zdobyć trochę wiedzy o tym, jak należy łączyć poszczególne ubrania, i w jaki sposób wybierać dodatki i akcesoria. Bo często to one właśnie będą decydować o tym, czy dany ubiór można będzie uznać za modne czy też nie. Jak się okazuje, problem ten będzie dotyczył nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, zwłaszcza jeśli chodzi o garnitury.

Właściwy kolor koszul, zadbane obuwie czy krawaty Wrocław dobrane do okoliczności to wbrew pozorom niezwykle istotne elementy eleganckiego stroju.

Zapewne zainteresuje Cię ta pełna notka na ten wątek, zatem nie zwlekaj – kliknij tutaj i przeczytaj szczegóły na prezentowany temat.

Do tego zimą konieczne płaszcz i coś na głowę – modna czapka uszatka męska. Zwłaszcza z tą ostatnią rzeczą trzeba uważać, bo nie do każde z nich będzie odpowiednie do zestawu z garniturem. Niestety niektórzy panowie nie zawsze przejmują się takimi zaleceniami. I na ich głowach pojawić się na przykład może czapka uszatka męska, która niekoniecznie jednak spasuje do eleganckiego płaszcza.

Leave a Reply

*