W jaki sposób poprawić komfort grania na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż dobry gamepad niebywale podnosi przyjemność gry. W jaki sposób dokonać odpowiedniego wyboru, kiedy segment tych produktów daje nam tak szeroki wachlarz możliwości? Przedstawiamy parę interesujących opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) (na tej stronie) posiada opcję użytkowania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows nadaje się z większością komputerów z systemem Windows XP i z konsolami Xbox360, umożliwiając wszechstronny sposób obsługi i działania wszystkich gier. Dodatkowo wibracje uruchamiające się w odpowiednich momentach rozgrywki dają taki efekt, że osoba korzystająca nabiera doświadczenia podczas gry.

Bezprzewodowy posiadający zasięg aż 9 metrów i czasie pracy mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Zaopatrzony jest w 8 przycisków oraz mechanizm regulowania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii zasilania. Do urządzenia dołączono zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość zasilania ich w czasie gry. Gamepad posiada dwa przyciski analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Gdy pragniemy polepszyć komfort gry, z pomocą nadciąga gamepad Kontroler (zerknij na kontroler ruchuwww.arapneumatik.pl) Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Wyposażony jest on w kabel (zobacz https://lapppoland.lappgroup.com/) o długości około 9 metrów, dzięki czemu mamy swobodę poruszania w trakcie rozgrywki. Efekt dopełni praktycznie umieszczone 8 przycisków wraz z dwoma przyciskami sterującymi. Gamepad zasilany jest za pomocą baterii, które pozwalają grę przez 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony cechuje zupełnie nowy sposób transmisji bezprzewodowej USB dzięki wprowadzeniu metody łączenia Bluetoth. Zainstalowany był dodatkowo układ wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia wyjątkowe efekty w czasie gry. Dzięki wbudowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, który działa w czasie około mniej więcej 45 godzin możemy dużo dłużej cieszyć się rozgrywką.

Leave a Reply

*