Jak być oryginalnym i wypracować interesujący styl? Pomoże nam w tym modna biżuteria

Za jedną z najbardziej charakterystycznych cech młodości jest uważana chęć odznaczania się na tle innych osób. Dorastający ludzie pragną podstawić grubą kreskę za latami dzieciństwa i zamanifestować swoją odrębność.

Biżuteria na letnie festiwale

Autor: Diva
Źródło: Diva
kolczyki dla chłopców

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie tym nastolatkowie najchętniej sięgają po wyraziste ubrania w krzykliwych kolorach.
Bardzo ważnym elementem poszukiwań własnego stylu jest biżuteria. Dobrze dobrane i ciekawe ozdoby są w stanie przemienić każdy, nawet najzwyklejszy strój w oryginalną kreację. Poprzez charakterystyczną biżuterię młodzież często manifestuje także swoją przynależność do określonych subkultur. biżuteria dla młodzieży stanowi dziś ogromną część rynku jubilerskiego, a jej producenci prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych modeli. Inspirację dla projektantów często stanowią bohaterowie popkultury, motywy zaczerpnięte ze znanych bajek lub też wzory typowe dla wspomnianych wcześniej subkultur.

Wbrew pozorom biżuteria nie jest domeną pań. Mężczyźni równie chętnie noszą bransoletki, wisiorki czy sygnety, i nie inaczej rzecz się ma z chłopcami – kolczyk dla chłopców. W ofercie firm produkujących biżuterię znajdziemy szeroką paletę ozdób dla młodszych i starszych mężczyzn. Wybierać możemy spośród subtelnych elementów oraz wyrazistych dodatków, które skutecznie potrafią skupić na sobie spojrzenia. Sporym zainteresowaniem cieszą się kolczyki dla chłopców, które dzisiaj produkuje się przede wszystkim ze srebra i stali chirurgicznej.

Leave a Reply

*