Idealny producent składników łącznych

W mieszczących się w gazetach anonsach dotyczących pracy wielokrotnie spotykamy się z tytułem rodzaju „nasza powstała w 2001 r. spółka posiada długotrwałą tradycję”. Jej twórcy bezdyskusyjnie mają dużą wiedzę i doświadczenie, wszakże pojawiają się firmy, jakich początki datowane są jeszcze na okresy carskie.
Założona 24 lipca 1837 r. Żywiecka Fabryka Śrub „Śrubena” jest jedną z największych polskich fabryk robiących części złączne.

wentylator

Autor: Starmix
Źródło: Starmix
Jak wskazuje jej nazwa, Śrubena wytwarza śruby, lecz także różne elementy, jakie służą łączeniu różnych elementów. W jej palecie znajdują się również gwoździe czy nity, jakie wytwarzane są technologią na zimno oraz na gorąco. Firma Śrubena jest współcześnie firmą akcyjną, jaka posiada takowe nagrody jak Sumienna Korporacja czy podobnie prestiżowe Diamentowe Wyróżnienie. Na stronie internetowej owego przedsiębiorstwa można dowiedzieć się, iż Śrubena (łącze) dostarczy śruby na najbardziej ważną przemysłową inwestycję w naszym kraju dzisiejszego ćwierćwiecza. W dzisiejszych czasach Śrubena oferuje towary we wszystkich klasach własności automatycznych o średnicach od M5 do M64.

Ciekawe opisy oczekują na Ciebie na następnej stronie, która jest poświęcona podobnej tematyce. Wejdź w link i dowiedz się i sprawdź (http://www.mercor.com.pl/pl/produkty/zabezpieczenia-konstrukcji/systemy-natryskowe/mcr-tecwool-f-natryskowy-system-zabezpiecze%C5%84-ogniochronnych/) nowych szczegółów.

Śrubena tworzy je również podług zbiorowych zwyczajów jak i na specjalne zapotrzebowania Klienta.

Nie ma więc wątpliwości, iż branża metalowa dla Śrubeny nie jest niczym trudnym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się branżą metalową od blisko dwustu wiosen. Niewiele firm może pochwalić się takową konwencją. Jest tak przeto, że branża metalowa tworzyła i tworzy wciąż produkty, jakie są wykorzystywane na naprawdę dużą miarę. Od prac budowlanych, przez towary zbrojeniowe na motoryzacji kończąc.

Chociaż to wciąż nie wszystkie branże, w jakich znajdują zastosowanie produkty Śrubeny, które mieszczą się pod określeniem branża metalowa. Przecież wszelakie śrubki stosowane są także np. w przedmiotach RTV.

Leave a Reply

*