Idealny prezent na 18-nastkę swojego dziecka

Osiemnaste urodziny to wielce istotna data w naszym życiorysie – przecież wreszcie jesteśmy dorośli! Mamy okazję pić alkohol, sięgać po tytoń, brać ślub, założyć biznes, rzucić szkołę bądź zrobić prawko. Tak naprawdę tylko zrobienie prawa jazdy jest sensowne w tak młodym wieku… Czyli rodzice powinni postarać się uczcić ciekawie ten niesamowity dzień. Zastanówmy się w takim przypadku co zrobić, aby sprawić dziecku – ciągle jest dzieckiem, przynajmniej dla własnych rodzicieli, wielką przyjemność. Przecież wypadałoby kupić coś niezwykłego, niż wszystko!

Tort urodzinowy

Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Może idealny prezent na 18 to najzwyczajniej w świecie sfinansowanie prawa jazdy? Takie kursy są stosunkowo znacznym wydatkiem, zatem wielce realne, że i tak nasza pełnoletnia już pociecha i tak poprosi nas później o pomoc finansową. Można zatem powiedzieć, iż prezentując właśnie kurs na kierowcę, niejako możemy zaoszczędzić kasę. Niby każdy wie, że trudno w jednoznaczny sposób rzec, iż warto poszukiwać oszczędności na co prawda dorosłym, lecz nadal dziecku, lecz w końcu jakby nie patrzeć, w zasadzie ciężko zakładać, że mamy dużo dużo kasy. W większości przypadków tak w istocie jest.

Należy również przyjąć do wiadomości, iż chociaż bardzo często niemały problem z osiemnastką mają także rodzice chrzestni. Czyli przydałoby się, aby oni także zakupili coś fajnego. Może coś ze złota? Złota moneta, przykładowo 1/10 uncji, niewątpliwie jest dosyć droga, lecz można powiedzieć, że najczęściej chrześniak będzie uradowany. Przy założeniu, iż jest kumaty, a więc uzmysławia sobie jak wielce ważnym kruszcem jest złoto. W sumie złoto to idealny prezent na 30, 60 urodziny, po prostu na chyba każdą okazję.

Fajnym pomysłem jest także chociażby zorganizowanie urodzin – najczęściej to właśnie 18-nastka jest taką imprezą do której młodzi bardzo długo się przygotowują. W sumie realia są takie, że zorganizowanie doskonałej imprezy, która przejdzie niemalże do historii, będzie przez wiele lat mile wspominana przez ludzi, jest sporym wydatkiem. Co prawda pieniędzy nigdy za wiele, ale rodzice oraz chrzestni muszą pamiętać, iż w końcu w rachubę wchodzi niezmiernie znacząca impreza. W sumie jedna z najistotniejszych w całym życiu!

Leave a Reply

*