Handel z naszymi wschodnimi sąsiadami

Nasza sytuacja gospodarcza, mimo szalejącego kryzysu, ma się wyjątkowo dobrze. Zakładamy dużo mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Polacy chwycili nareszcie los we własne, pracowite ręce i mimo sporego ryzyka, robią udane interesy. Bycie swoim szefem to o wiele lepsza opcja, niż ciągłe stosowanie się do poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe nierentowne miesiące, gdy firma dopiero rozwija skrzydła, nie odbierają bojowego myślenia naszych rodaków.

spedycja

Mnóstwo nowo powstałych zakładów produkcyjnych nastawia się na współpracę handlową z naszymi wschodnimi sąsiadami. Można pomyśleć, że przez wzgląd na historię i politykę, nasze stosunki biznesowe ze Słowianami będzie kuleć. Nic bardziej mylnego! Przecież jeszcze w okresie dawnego ustroju handel pomiędzy naszym krajem, a Rosją kwitł. Wiele naszych towarów, na przykład meble, stały się w Związku Radzieckim kultowe, a zwrot „polski” był wyznacznikiem najlepszej klasy. Obecnie może nasze produkty nie cieszą się już tak wielką popularnością, ale nadal są chętnie kupowane przez naszych rosyjskich sąsiadów.

Tak serdeczne relacje handlowe sprawiają, że gwałtownie rozwijają się w Polsce firmy logistyczne, obsługujące również tereny wschodnie. Spedycja międzynarodowa (współpracuj z profesjonalistami, wejdź – ) stała się obecnie bardzo opłacalna. Współpraca z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy funkcjonuje w dwie strony, stad też ciężarówki nigdy nie powracają bez załadunku Trzeba jedynie zarejestrować się na odpowiedniej giełdzie transportowej, gdzie bez trudu znajdziemy odpowiadający nam ładunek z krajów byłego Związku Radzieckiego do Polski.Taki popyt na transport towarów za naszą wschodnią granicę powoduje, że firmy logistyczne poszerzają swój zakres usług.

Czy komentarze ze strony były o tyle interesujące, że masz chęć stworzyć własny? Zachęcamy Cię gorąco. Będzie to dla nas ogromna radość.

Jest to związane oczywiście z większymi wpływami, które następnie można przeznaczyć na nowocześniejszą flotę. Warto także ciągle doszkalać pracowników.

Niezależnie od mapy politycznej w tej części Europy, kontakty handlowe pomiędzy Polską, a naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy nie ustaną. Bardzo ciężko jest rozerwać więzy słowiańskiej krwi i całe wieki wspólnej historii oraz kultury.

Leave a Reply

*