Gry – propozycja na wolny czasProponowane gry do pogrania w wolny wieczór

W dzisiejszych czasach gry spełniają już w zasadzie ważną rolę w tworzeniu się poglądów odnośnie świata i jego odbierania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to właśnie między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości sfer naszej osobowości. Złe jest zdanie, że gry nie wnoszą nic pozytywnego – na rynku jest wiele pozytywnych gier, które to wiele mogą wnieść. Na przykład gra w której chodzi tylko eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem jest w stanie nauczyć nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów interesujących opcji.

postacie Call of Duty

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi jest głównym motywem. W grze wcielamy się w rolę rolnika, który to stara się mieć dobre plony. Możemy zarządzać gospodarstwem, najpierw zbieramy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Oprócz tego mamy możliwość hodować bydło. Farme naszą wciąż modernizujemy przez zyskiwanie nowocześniejszych urządzeń. Farmą może się opiekować kilku graczy dzięki trybowi multiplayer.

Battlefield 3 jest gra w którą mamy możliwość rozgrywać samodzielnie, albo z przeciwnikiem dzięki opcji multiplayer. W opcji dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw sporej ilości wyjątkowych i różnorodnych misjach, które przeniosą nas do Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Jesteśmy między innymi uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu rozgrywkach bardzo często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy przy czym mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych tytułach tu – .

Przedsiębiorstwo EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zasypuje użytkowników nowościami. FIFA 12 to wersja z wieloma dotąd niewprowadzanymi opcjami – sporoaspektów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją to gra zdecydowanie mocniej ciekawa i mająca w sobie sporo ciekawychelementów. Ciekawie o grach również tu: polecana strona.

Gdy lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie świetną opcję. Gra stanowi kontynuację wcześniejszych gier Call of Duty: gra to ciągłe starcie żołnierzy, przede wszystkim polega na zwalczaniu przeciwnych armii. Podczas rozgrywki bitwa toczy się w kilku częściach świata – od Ameryki aż po Niemcy.

Leave a Reply

*