Gry internetowe coraz bardziej rozbudowaną formą zabawy

Powstanie i skok popularności internetu zrewolucjonowały nasz glob. W dzisiejszym wpisie nie opiszemy tego, jak znaczny wpływ wykazuje sieć na codzienne życie. Skupimy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla wielbicieli elektronicznej rozrywki granie w sieci.

wcograc.pl, gry internetowe, gry online

Teraz w ofercie można zobaczyć tysiące rozmaitych gier, które oferują rozgrywkę wieloosobową przez cyberprzestrzeń. Są nawet takie tytuły, w które da się grać wyłącznie multiplayerowo. Najsłynniejszym przedstawicielem takiego rodzaju jest rzecz jasna WoW, który jednoczy wiele tysięcy maniaków na całym globie. W Korei Płd do zaszczytu sportu narodowego urosły potyczki online w starego już Starcrafta. Do teraz nieustającą miłością fanów może pochwalić się Counterstrike. Wiele tytułów cieszy się taką popularnością, że są przeprowadzane konkursy, w których zawodnicy walczą o sowite nagrody gotówkowe.

Spory odsetek dzisiejszych zwolenników cyfrowej rozrywki może potwierdzić, że rozgrywka z ludzkim wrogiem (bądź pomocnikiem) jest mocniejszym przeżyciem, niż bitwa z procesorem. Rozgrywka w internecie pozwala na rozwijanie umiejętności kooperowania z innym człowiekiem, co będzie mocno praktyczne w prawdziwym świecie. Rzecz jasna, więcej w tytułach sieciowych jest współzawodnictwa – to nic złego, przecież nasz świat to też wielka dżungla, w której trwają ciągłe zawody.

Gra samochodowa online

Autor: Ilya Boykov
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowym rodzajem produkcji sieciowych są tytuły stworzone pod przeglądarki. Ogromną zaletą takich gier jest to, że można je włączyć na każdym sprzęcie. Jeśli masz chwilę wolnego w robocie, dla odprężenia odpal na chwilkę którąś z browserowych gierek – z pewnością będziesz miał świetną zabawę. Zwykle są to banalne platformówki, jednak można także zobaczyć bardzo rozbudowane produkcje. Jeżeli pragniesz zbadać, jakie są dostępne tytuły, niezbędna stanie się aktualna baza gier przeglądarkowych. Bez kłopotu znajdziesz taki portal, gdy do Google wstawisz sformułowanie „granie w sieci”- zobacz więcej .

Leave a Reply

*