Furby – puchaty towarzysz dla Twojego malucha

Rodzina Furbych cieszy się popularnością już od 1998 roku, kiedy to na rynku pojawił się pierwotny reprezentant tej grupy. Jest to produkt firmy Hasbro – jednego ze światowych liderów w segmencie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie dzieci mają główny wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki te zaprojektowano w tym celu, by dać maluchom możliwość nauki odpowiedzialności poprzez opieki nad zabawką a przy okazji tworzeniem jego sposobu bycia. Furby wspiera proces nauki mówienia, kreuje wyobraźnię i pomysłowość. Każdy z osobna Furby bowiem bezpośrednio po kupnie komunikuje się na swój sposób, zadaniem dziecka jest nauczenie go języka polskiego. Każdy przedstawiciel rodu zaczyna zachowywać się tak jak jego posiadacz – maluch więc wie, że należy Furbiego w odpowiedni sposób traktować, by zwierzak odpowiedział tak samo.

Jednym z szczególnie lubianych członków grupy Furby jest artykuł o nazwie Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl (). Furby – bo taką nazwę nosi zabawka – ma możliwość sprawić frajdę wszystkim maluchom. Jest skory do konwersacji, uczenia się nowych słów, przytulania i konsumpcji smakołyków.

Jego tak samo skorym do frajdy oraz figli współtowarzyszem jest reprezentant rodziny Hasbro Furby Party Rockers.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, które strony są sugerowane przez inne osoby, to zobacz polecane info (http://wilanow.varsovia.edu.pl/) na ten temat. Może Cię ono bardzo zaintrygować.

Równie rozmowny oraz rozmowny – polepszy nastrój na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to śmiać się i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej szajki jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187, zabawka niezwykle gadatliwa oraz rozhulana przy muzyce. Przyniesie zadowolenie na twarzy wszystkich dzieci.

Ostatni stworek z tej roztańczonej gromadki to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten pocieszny pupil szybo się uczy nowych słów. Uwielbia się bawić i zajadać się jedzeniem. Dzięki opiece nad nim pociecha jest w stanie nauczyć się niebywałej obowiązkowości. O stworka należy bowiem dbać, aby także on odwdzięczył się pozytywnym usposobieniem.

Leave a Reply

*