Furby, Zabawki Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą maja opory by się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz sprawić prezent osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i niemal natychmiast przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że furby werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” tłumacz przysięgły głogów furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczoty, łaskotki oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż potrafi dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego barwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć niesamowicie prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka możemy kupić w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na wymarzony dla siebie model.

Leave a Reply

*