Fototapety w kuchni – wprowadzenie postępu awangardowości i innowacyjności do oprawy.

Kuchnia powinna być miejscem korzystnym, pełnym blasku i dobrej energii. Miejscem, gdzie zawsze gości wyobraźnia,szczęście i kreatywna siła twórcza. Fototapety do kuchni sprawdzają się w każdej kategorii miejsca. Kolory, wyraziste kształty, orzeźwienie i żwawość to jedne z niewielu zalet jakie może wnieść ten coraz bardziej rozpowszechniony dodatek. Jeśli posiadasz kuchnię w klasycznym wykonaniu to nie oznacza, że pomysł na fototapety do kuchni może wydawać się niedorzeczny.

Kuchnia minimalistyczna, wizualizacja 3d

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Nic bardziej mylnego, to dzięki temu dodatkowi możemy sprawić, że pomieszczenie będzie bardziej różnorodne i przyciągające. Wzory owocowe, kwiatowe, ilustracje jedzenia czy motywy nierealne – to jedne z wielu pomysłów na pomysłową fototapetę w twojej wnętrzu. Nie musisz wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na dodatek, który może zdziałać cuda w twoim wnętrzu.

Jeśli zainteresowały Cię artykuły publikowane na tej witrynie, to na pewno ta treść także będzie dla Ciebie wartościowa.

Teraz wyobraźmy sobie w naszej kuchni soczystą limonkę bądź też plastry miodu. Czyż nie wygląda smakowicie? To nie jedyna dobra strona fototapety. Dodatek ten sprawia, że miejsce staje się bardziej duże. Pomieszczenie takie jak jadalnia trzeba umieć „doprawić” nutką wyobraźni. Możemy to zrobić z użyciem najtrwalszego obecnie produktu czyli fototapety winylowej, laminowanej.

Najlepiej sprawdza się ona w instalacji miedzy półkami, a blatem. Warto nadmienić, że jest ona wykonana z surowca, który przepuszcza parę wodną, dzięki temu ściany są w stanie oddychać. Coraz częściej do kuchni wybierane są fototapety 3D. Jest to odważny i designerski krok, jednakże potrafi ona zafascynować wnętrze i dodać wymownego smaku. popularne są też papierowe fototapety z laminatem, który zabezpiecza je przed ubrudzeniami i uszkodzeniami.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do następnej witryny, na której przygotowaliśmy atrakcyjne posty – wejdź w link materac bonelowy 140×200.

Są one odporne na wodę dlatego też przemoczenie ich nawet pod bieżąca wodą jest bezpieczne dla tego typu tapet. Posiadając małe dzieci wiemy co oznacza rysowanie pisakami na ścianach.

W tej sytuacji nie musimy się obawiać, gdyż są odporne na wycieranie ściereczką na sucho jak i na mokro korzystając z silnych detergentów jak na przykład wybielacz. Wspomniany laminat zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i cieplnymi zaś tusze którymi są drukowane są bezpieczne dla człowieka. Jeżeli już zdecydujemy się na umieszczenie fototapety w tym miejscu należy wiedzieć jak o nią dbać i czyścić, aby służyła nam przez długie lata.

Musimy pamiętać, aby nie przeczyszczać oprawy proszkiem do prania czy też płynem do naczyń, gdyż mogłoby to spowodować zniszczenie wierzchniej partii laminatu. Możemy więc myć je środkami do tego przeznaczonymi lub wodą z mydłem. Zauważmy jak w banalny sposób wprowadzić i dzięki tej niezwykłej dekoracji możemy odmienić obszar naszej kuchni. Nie musimy wydawać sporej ilości pieniędzy, liczy się odpowiedni pomysł, który przy odpowiednim planowaniu, może przynieść ciekawe efekty.

Leave a Reply

*