Foteliki do samochodu Graco – wygodna podróż pociechy

Po polskich drogach aktualnie jeździ setki aut. Wożąc pociechę samochodem każdy rodzic ma powinność czuć odpowiedzialność co do zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. Temu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą wiadomości w polepszaniu sposobu podróżowania wszystkich dzieci oraz fantastycznymi rozwiązaniami ma możliwość poszczycić się przedsiębiorstwo Graco.

Czy ta problematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę regeneracja zaciskow hamulcowych, która odnosi się do omawianej kwestii, więc zapewne także Cię zaintryguje!

Jakiś czas temu w ofercie rynkowej wprowadzona została innowacyjna kolekcja fotelików w zakresie wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Chroniący przed niebezpieczeństwem, podpinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem zapewnia maksymalną gwarancję co dostabilności w trakcie jazdy. Na wyposażeniu tego modelu używać można regulację oparcia w wielu poziomach i podstawkę na kubek z ulubionym napojem. Patrząc na przykład wszechstronności oraz praktyczności, którym jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg należy z pełnym przekonaniem rzec, że przedsiębiorstwo szerokości fotela uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Lekki i niezwykle łatwy w stosowaniu przez opiekunów, a co ważne wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap. Fotelik Cybex Solution X2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg (zamów przez jest modelem, który posiada wyjątkowy zginany zagłówek, zapobiegający niezbyt zdrowemu spadaniu głowy dziecka. Ponadto posiada system LSP, znacznie zmniejszający siłę uderzenia w trakcie nieoczekiwanej sytuacji. Specjalna konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę w trakcie snu i powiększa dziecka poczucie bezpieczeństwa, co sprawia, że jedziesz bez niepotrzebnego lęku prosto do celu.http://cpsens.pl/oferta/doradztwo-zawodowe-job-coaching/ – dodaj serwis do stron zaufanych -Przy tym wszystkim fotel wyposażony został w jedenastostopniową opcję regulacji zagłówka oraz ochronę przed bocznymi uderzeniami, co sprawi Twoje dziecko jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Leave a Reply

*