Drobiazgi, które wpływają na postrzeganie restauracji

Forma menu ma tak same duże znaczenie jak zestaw serwowanych przez kucharza potrwa. Dobrze dobrana forma karty i przemyślana treść skłoni klienta do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji powinny być nie tylko schludne i doskonale rozplanowana, ale też oryginalne! Duże znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolory, użyty krój pisma a także projekt graficzny.

Wszystkie wymienione detale powinny być harmonijne z atmosferą naszego lokalu gastronomicznego – muszą być nawiązaniem do wnętrza i panującego w restauracji klimatu, jednocześnie wywoływać określone emocje.

Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę konsument po przyjściu do Twojego lokalu. Jeżeli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz ponadprzeciętną odpornością na zużycie. Dzięki zastosowaniu tworzyw najwyższej jakości, są także odporne na nieczystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty ze skór, drewniane, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dobierane do wystroju lokalu klienta. Napisy wykonujemy różnorakimi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji standardowo zawiera 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie albo grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji będą wyglądać inaczej w rodzinnych restauracjach, nastawionych na obsługę klientów z małymi dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko goszczą biznesmenów..Istotne jest, aby pod koniec każdego dnia pracy w restauracji upewnić się czy karty są czyste, czy między stronami nie znalazły się jakieś pozostałości potrwa. Taka z pozoru mała wpadka może mieć wielki wpływ na opinie o naszej restauracji. Zobacz: Sklep Decorest

Duże znaczenie mają również przyprawniki – specjalne pojemniki przyprawy, a także oliwę, a nawet paprykę i inne dodatki podawane do każdego dania. Co ważne, na wszystkich stołach powinien znajdować się taki sam zestaw, by żaden klient nie mógł zarzucić nam brak profesjonalizmu lub gorszej obsługi. Zamawiając przyprawniki do restauracji warto wybrać te, które będą pasowały do wystroju lokalu.

Oprócz tego polecamy przyprawniki – nietuzinkowe i praktyczne organizery na przyprawy. Wysokiej jakości pudełka na przyprawy posiadają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i wysokiej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala dostrzec zawartość wszystkich pojemniczków. Oprócz tego pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i proste do wymiany.

Poza tym musimy pamiętać o regularnym myciu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja (pizza częstochowa) to jeden z najbardziej skomplikowanych biznesów. Wszystko jest niezmiernie istotne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja (pizza Bielany Auchan ) zapraszała do spróbowania jedzenia i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach! Właściwe karty menu restauracji i przyprawniki to bardzo ważne dodatki, które powinny tworzyć spójną całość i mają wielkie znaczenie w tworzeniu wizerunku każdej restauracji.

Leave a Reply

*