Dopełnienie mieszkaniowych powierzchni ściennych o bardziej unikalne rozwiązania niż tapety

Renowacja domu to szerokie, często sprawiające wiele problemów i stresów przedsięwzięcie. Każdy pragnie by zainwestowane środki finansowe zwróciły się w postaci nowej przestrzeni, która będzie w stanie wpisać się w zakładaną indywidualną wizję.

kuchnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX
Razem z zbliżającym się finishem prac pojawia się sporo pobocznych kwestii oraz pomysłów, którym odpowiednio wcześnie nie było możliwości poświęcić wystarczającego czasu na drobiazgowe przemyślenia. Jedną z nich jest niestandardowe pokrycie całych albo tylko w części ścian. Standardem są farby i tapety. Jednak tego sortu opcje coraz mniej wyraźnie przemawiają swoją zjawiskowością do klientów. W ostatnich latach daje się wyraźnie zmieniające się trendy w sposobach myślenia konsumentów względem dodatków nie tylko na ściany. -odwiedź na strona- Pośród coraz powszechniej wybieranych rozwiązań królują zróżnicowane barwne fototapety. Dają one znacznie więcej opcji do ulokowania niż na przykład standardowe postery. Fototapety góry ozdabiające przestrzeń ściany w pokoju sypialnym są w stanie szybko wywołać przykuwający oko efekt „wow”. Fototapety góry, łąki, kwiaty, zwierzęta – możliwości nieustannie rosną, pozwalając każdemu na stworzenie prawdziwie unikatowej mozaiki wykończeniowej w przestrzeni swojego mieszkania.
fototapety góry
fototapety niebo

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania jak fototapety niebo zamontowane na powierzchni sufitu lub jego podwieszonym wariancie uzupełnione o lampki LED sprawią, że zyskamy efekt jaśniejącego nieboskłonu w mieszkaniowym zaciszu.

Fototapety niebo jak i inne warianty to nie tyle korzystniejsze narzędzie wykończeniowe, ale przede wszystkim wielka oszczędność – Viewgo zna się na fototapetach. Cena wariantów opierających się nawet na indywidualnym projekcie jest o wiele niższa niż zakup litrów farby oraz kilometrów tapety.

Leave a Reply

*