Dobre kosmetyki

Większość facetów dziś uważa, że kobiety używają za dużo kosmetyków. Mowa tu o takich widocznych częściach makijażu, jak np. zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, niewiasty zwykle zapominają, że urok polega na naturalności. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest to, że obecnie większość fotografii celebrytek jest dopieszczana w Photoshopie.

Autor: Belenda Eco Care

Kobietom zdaje się, że gwiazdy są absolutnie idealne, żadnej skazy na ciele, żadnych krostek (dolce gabbana men). A to fałsz, to kobiety jak reszta świata. Można wysnuć tezę, że modyfikowanie fotografii oraz ostry makijaż to są dwa największe kłamstwa obecnym świecie.

Jednak nie można za bardzo demonizować kobiecych preparatów. Nowatorskie preparaty, takie jak krem przeciwzmarszczkowy, umożliwiają zakonserwowanie piękna nawet w późnym wieku. Faceci powinni to docenić, gdyż częstą motywacją, jaką mają niewiasty stosujące takie preparaty jak, krem pod oczy, jest akceptacja partnera. Należy zaznaczyć, że znakomicie genetycznie obdarzone panie mogą prezentować się cudnie nawet bez tego typu poprawiaczy (wypróbuj perfumy laura biagiotti), ale to wyłącznie mały promil populacji.

Identycznie praktyczne okazują się kosmetyki do opalania. Powiedzmy wprost, opalanie się jest złe dla skóry człowieka. Dlatego każda pani, która kocha opalać się na słońcu, musi nakładać specjalne kremy.

Jeżeli interesują Cię opisane w niniejszym artykule kwestie i chcesz poczytać większą ilość wiadomości na tego typu temat – kliknij tu badania scyntygraficzne tarczycy!

UV jest niebezpieczne dla skóry i czyni, że traci ona wilgoć i starzeje się prędzej niż u tych pań, które nie chadzają na plażę. Do tego systematyczne wystawianie się na słońce jest powodem śmiertelnego raka skóry.

Zupełnie zbędne wydają się za to kosmetyki wyszczuplające. Ich działanie to raczej sprawa tylko zręcznego marketingu. Drogie kobiety, zawsze pamiętajcie, że ścieżka do szczupłej sylwetki wiedzie przez wiele wyrzeczeń. Tu fundamentalne znaczenie wykazują jadłospis i ruch. Żaden preparat nie zniszczy zbędnej tkanki tłuszczowej po częstym używaniu.

Leave a Reply

*