Dlaczego bilboardy cały czas są tak popularnym nośnikiem reklamy, z czego bierze się ich wysoka skuteczność.

Reklama zewnętrzna bez przerwy cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, pomimo coraz szerszej dostępności cyfrowych form przekazu. Wynika to z tego, że jej skuteczność nie maleje, a mając na uwadze możliwości jest bardzo atrakcyjna cenowo.

opony

Autor: Levente
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy bardzo chętnie wybierają najróżniejsze reklamowe tablice, billboardy Biała Podlaska czy coraz popularniejsze ekrany ledowe jako jeden z podstawowych reklamowych nośników Koniecznie sprawdź na . Wynika to między innymi z tego, że póki co trudno jest zlokalizowany przy ruchliwej trasie ogromny plakat zastąpić czym innym. I wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nic się w tym temacie nie zmieni, gdyż po statystykach można zobaczyć, że reklama (reklama na samochodzie cena) zewnętrzna w takiej formie bardzo dobrze się trzyma.

billboardy białystok

Autor: Yukiko Matsuoka
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z głównych zalet takiej formy reklamy jest możliwość dotarcia do sporej liczby klientów przy stosunkowo niewielkich wydatkach. Najczęściej wielkie billboardy Białystok można zobaczyć w miejscach, w jakich przebywa dużo ludzi. Na przykład to będą pobocza ruchliwych ulic, okolice handlowych centrów czy też deptaki czy place. Ze względu na to, że mimo dużych wymiarów przejeżdżający lub przechodzący ludzie mają jedynie parę chwil na oglądnięcie całości, to przeważnie bilboardy są bardzo proste jeżeli będzie chodzić o przekaz. Zawierają bowiem jakieś zdjęcie (zapraszam tutaj…) czy rysunek oraz krótkie, proste do zapamiętania reklamowe hasło.

Lecz właśnie ta prostota będzie dawać bardzo dobre efekty, gdyż duża powierzchnia samego nośnika i niemożliwość jego nie zauważenia sprawia, że nawet jak nie patrzy się na niego specjalnie, to i tak kątem oka się widzi.

Leave a Reply

*