Dekorujemy nasz dom

Dekorowanie mieszkania to obecnie niezwykle modny temat. W chwili obecnej już mnóstwo rodaków śledzi najnowsze kierunki w projektowaniu oraz rzemiośle meblarskim. Wydaje się bardzo dużo branżowych czasopism, które mają rzesze wiernych czytelników. Produkuje się też programy telewizyjne na ten temat, które osiągają rekordową oglądalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze otoczenie posiada wielki wpływ na dowolny odcinek naszej aktywności. Wnętrza, gdzie spędzamy czas, powinny zostać we właściwy sposób zaaranżowane. Wiemy to wszakże świetnie z własnego doświadczenia, że nie umiemy się wystarczająco skoncentrować w miejscu, w którym panuje chaos. Ta sama reguła tyczy się miejsc, w których zamierzamy się relaksować

poduszki ozdobne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy, którzy interesują się tematyką aranżacji wnętrz, orientują się dobrze, jak duże znaczenie posiadają odpowiednio dopasowane dodatki. To właśnie oryginalne detale nadają pomieszczeniu odpowiedniego klimatu. Wyjątkowo modne w tym sezonie są monochromatyczne przestrzenie. Jeżeli i nasze wnętrza (źródło artykułu) opanowała jednolita gama kolorystyczna, warto ją podkreślić jakimiś mocniejszymi motywami. Wystarczy zakupić poduszki w kontrastowym kolorze i już otrzymamy nietuzinkowy rezultat. Dodatkowo, pozbędziemy się poczucia przesytu, które zazwyczaj towarzyszy nam w takich stylizacjach.

zasłony

Autor: lamdogjunkie
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym sposobem na ożywienie naszego wnętrza, są zasłony okienne. Pomogą nam one przemienić charakter wnętrza . Jest to również (przejdź dalej) idealny pomysł na podrasowanie dotychczasowej stylistyki niewielkim kosztem. W nowoczesnych sklepach z akcesoriami wnętrz odnajdziemy ogromny wybór zasłon okiennych, w przeróżnych odcieniach. Jeszcze jakiś czas temu panowała moda na tak zwane firany spaghetti, które doskonale sprawdzają się też jako element rozdzielający pomieszczenie.
Pamiętajmy o odpowiedniej aranżacji w pokoju naszych dzieci. Powinniśmy zakupić stylowe meble, jak również zadbać o porządne oświetlenie. Także zasłony dla dzieci można dostać w przeróżnych kolorach. Możemy również zdecydować się na zasłonkę z motywem ulubionej bajki naszych maluszków.

Leave a Reply

*