Dekoracje do wnętrza – niebanalne i nowoczesne

Beton może kojarzyć się z surowymi, neutralnymi wnętrzami firm czy hal fabrycznych. Czy jest możliwe zastosowanie tego tworzywa do wykreowania miłego oraz tętniącego życiem domu? Okazuje się, iż zestawienie nowoczesnych surowców z ciepłymi dodatkami to udany przepis na oryginalny projekt komfortowego lokum mieszkalnego nawet dla rodziny.

szkło dekoracyjne

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie w aranżacji mieszkań ogromną popularnością cieszą się kolory szare oraz surowe dodatki. Chętnie stosowany surowiec to beton (sprawdź propozycję), ku zdziwieniu niektórych znajdujący zastosowanie także w rodzinnych mieszkaniach. To bezspoinowe tworzywo jest neutralne optycznie i – co równie ważne – praktyczne.

Dodatki do domu zrobione z betonu, takie jak donice czy świeczniki, wyróżniają się wytrzymałością na zarysowania oraz ścieranie, a także odpornością na zróżnicowane temperatury, dlatego są proste w czyszczeniu i wodoodporne. Ich zaaranżowanie w kuchni, jak i salonie okazuje się bardzo dobrym pomysłem- .

Końcowe wrażenie przytulności surowej powierzchni wyposażonej w betonowe dodatki do domu uzyskamy zestawiając betonowe dekoracje z naturalnymi tkaninami oraz drewnem. Warto także sięgnąć po hartowane szkło dekoracyjne. Miękko układające się zasłony, poduszki i koce z wełny czy lnu, miękkie dywany, drewniany stolik kawowy, półki z drewna, ramki na zdjęcia – to elementy, które zbudują przyjemną atmosferę całości. Delikatne szkło dekoracyjne doda wnętrzu subtelności.

stylowe mieszkanie
Można je zastosować przykładowo do wykończenia szafek bądź jako element dekoracyjny nad blatem. Możemy zdecydować się na transparentne szkło lub kolorowe wzory- najnowszy wpis.

Zaciekawił Cię nasz post? Masz ochotę na więcej? Zatem jesteśmy na stronie (https://estella-shop.eu/20-przescieradlo-zwirnjersey-art-6910-limited) – należy wejść w ten link i czytać nowe wiadomości.

Dzięki tak kształtującym się proporcjom wystarczą trzy ciepłe punkty na całej powierzchni, aby osiągnąć zamierzony efekt. W takim mieszkaniu dekoracją będzie każdy detal, przy równoczesnym zachowaniu minimalizmu. I nawet widoczne za oknem mroźne pejzaże nie będą w stanie zaburzyć ciepłego wrażenia, jakie daje wskazana aranżacja.

Leave a Reply

*