Części przeznaczone do Alfy Romeo oraz Audi – czyli, jakiego typu są historie obydwu marek.

Jakiego typu jest historia nazwy Alfy Romeo? W jakiego typu latkach powstała marka Audi oraz jak się utrzymuje na daną chwilę na Polskim ryneczku? Co z częściami do tych aut – czy mają przystępną cenę? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym artykule!

Alfa Romeo to pojedynczy z najbardziej rozpoznawalnych samochodzików osobowych, o tematyce luksusowej i sportowych na świecie. Jej pojawienie się zawdzięczamy ówczesnemu liderowi motoryzacji Alexandre Darracq, który wraz z Ugo Stellą założył przedsiębiorstwo marki Darracq. Z pewnych powodów firmie nie wiodło się dobrze i wykupioną ja. Przezwano ją Alfa, która ma znaczenie „Anonima Lombarda Fabbrica Automobili” co w wolnym tłumaczeniu na Polski oznacza: Lombardzka Fabryka Samochodów Spółka Akcyjna.

Zainteresował Cię powyższy komentarz z serwisu? Jeśli go nie popierasz, to zapraszamy do sprzeciwu. Każda debata będzie przydatna.

Część nazwy „Romeo” został dodany poprzez Nicola Romeo, który właśnie przejął szefostwo nad przedsiębiorstwem. Części Alfa Romeo, dzięki temu wszystkiemu są dosyć atrakcyjne . Można znaleźć też tańsze kawałki, jednakże nie będą one tak wytrzymałe.

części alfa romeo

Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com

Marka Audi powstała w 1899 roku dzięki dwóm panom: Augustowi Horh a także Karlowi Benzem. Zakład narodził się w Kolonii oraz miał nazwę „Horch” W roku 1901 wyjechał pierwszy samochód ich osobistej konstrukcji, który dał im bardzo dużo pozytywnych wizji do patrzenia w świat przyszłości. Z początku jednakże nie były nazbyt popularne, dopiero kiedy ówczesny lider (August Horh) stworzył nowiutką przedsiębiorstwo pod łacińskim odpowiednikiem własnego nazwiska „Audi” (które znaczy „słuchaj”) udało mu się powoli rozpocząć się wybijać.

Części do Audi, podobnie jak jest z Alfą Romeo, jest uzależniona od modelu oraz danej części, którą chcemy wymienić.
Jeżeli pragniesz dobrze się dowiedzieć, ile kosztują części do obu samochodzików, zajrzyj na internet albo porozmawiaj z mechanikiem!

Leave a Reply

*