Czas iść na siłownię!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już zastanowić się nad wakacyjną sylwetką. Do lata jeszcze parę miesięcy, a zatem właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i ulepszyć nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed wakacjami sale są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w krótkim czasie.To pomyłka, bo poprawianie sylwetki wymaga długich tygodni wytężonej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Aby zaaplikować sobie właściwy reżim treningowy oraz jadłospis, warto poszukać podpowiedzi w cyberprzestrzeni. Należy koniecznie pamiętać, że każdy jest odmienny i nie można kopiować systemów treningowych i jadłospisów mistrzów bez zmian.

Nie kupuj słabych gazetach kolorowych, gdzie w każdym odcinku zaleca się rzekomo rewelacyjne sposoby na wartościową masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie rzeczy są nierealne, nawet przy łykaniu drogich suplementów.

Po więcej informacji serdecznie zapraszam na (http://ats-sport.pl/o-nas/partnerzy/) stronę www. Nie wahaj się – poszerz wiedzę na tentemat omówiony w tekście.

Ale pewne artykuły są warte nabycia, w dalszej części prezentujemy kilka odmian.

Thermo fat burner

Taki suplement jest wart zakupu. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zwykle ma w sobie kilka popularnych związków, które wspierają pozbywanie się tłuszczu – na przykład kofeinę.

Z analiz wynika, że takie suplementy wykazują silnie działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają nastrój zawodnika, a ich efektywność jest raczej nieduża.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

O ile masz historie z układem krążenia, lepiej nie łykaj takich suplementów, gdyż znaczna zawartość pobudzaczy może sprawić dyskomfort.

Baton białkowy

Największymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje utrzymać ładną sylwetkę, są oczywiście słodycze – więcej -. Mało kto wie, że cukier jest bardziej szkodliwy dla ciała i sylwetki niż oczerniany tłuszcz. Jeśli dopadnie cię chęć na zjedzenie czegoś smacznego warto zakupić sobie parę przepysznych batonów białkowych.

Tego typu artykuły są najczęściej produkowane z białka mlecznego oraz innych substancji. W Polsce można kupić duży wachlarz smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ukochany wspaniały smak.

Leave a Reply

*