Co Twoja dziewczyna nosi w kosmetyczce?

Panie bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez przyczyny charakteryzuje się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej aniżeli mężczyźni aplikują środki naprawiające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, bądź balsam do ciała, są dość popularne, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w rzeczywistości zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówTymczasem kwas hialuronowy może być z powodzeniem stosowany także przez mężczyzn. Wskutek wiązania wody w tkankach, wyrównuje on zmarszczki a także wstrzymuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie oprócz tego idealnie nawilża i odżywia cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach nader często widziany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I choć pierwszy z nich kobiety uwielbiają, do obecności drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków wykorzystywanych z uciążliwej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy Środkiem, do jakiego mężczyźni zdążyli się już zapewne przyzwyczaić jest krem pod oczy. Z reguły zastanawiają się oni, z jakiej przyczyny kobiety kupują je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sytuacja jest trochę bardziej zagmatwana. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada trochę inne cechy i w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne użytkują energię przyrody, ażeby pomóc nam wyglądać młodziej oraz piękniej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Mężczyźni nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się z faktem, że jakaś zielona roślina znajduje się w pudełku z herbatami, ale żeby jeszcze smarować nią ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza a także wzmacnia skórę, a ponadto pięknie pachnie.

Źródło: NANTES

Leave a Reply

*