Co odróżnia kredyt Na Start od produktów kredytowych oferowanych przez inne banki?

Jeśli jesteś nowym właścicielem firmy oraz szukasz pieniędzy, żeby urzeczywistnić swoje idee, to zapewne spotykasz się cały czas z kolejnymi kłopotami. Instytucje finansowe nie chcą udzielać kredytów takim świeżym biznesmenom jak Ty.

programy lojalnościowe bonusclub
Na szczęście funkcjonuje pewne rozwiązanie, dzięki któremu mógłbyś zacząć nowe inwestycje.
Jeśli interesuje Cię taki kredyt Na Start Idea Bank posiada dla Ciebie idealną ofertę. Taki produkt został przygotowany dla właścicieli firm, jakie nie mają jeszcze dużego doświadczenia na rynku. W jej ramach można by otrzymać nawet do 350 tysięcy złotych (a jest to kilka razy więcej niż u konkurencji), jakie można by oddać nawet w ciągu dziesięciu lat. Jednak to, co takim nowym przedsiębiorcom mogłoby podobać się w najwyższym stopniu, to niepowtarzalna propozycja w formie płacenia przez bank pełnych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez cały rok. Dzięki temu spółki, jakie dopiero wkraczają na rynek, mogłyby skupić się na rozwoju swej struktury.
To samo mogą robić mikro przedsiębiorcy, którzy potrzebują dodatkowych funduszy na rozwój swojej firmy. Najistotniejszym warunkiem, który decyduje o przyznaniu kredytu (ze względu na niedostatek wymogu o posiadaniu doświadczenia rynkowego) jest dobry biznesplan, zawierający faktyczny plan rozwoju firmy.

Jeżeli zaintrygował Cię niniejszy tekst, szybko zobacz dodatkowo ten odnośnik! To świetna oferta i tu odnajdziesz szczegółowe informacje.

Poza tym przez wzgląd na duże ryzyko kredytowe, Idea Bank żąda zabezpieczenia w postaci hipoteki na nieruchomość. Wysokość prowizji i innych opłat kredytowych jest ustalana indywidualnie z każdym interesantem.

Fundamentem do określenia głównych parametrów kredytowych jest przede wszystkim wariant oraz wielkość zabezpieczenia kredytu, jakość biznesplanu (w przypadku spółek dopiero zaczynających aktywność gospodarczą, biznesplan odgrywa szczególną rolę).

Leave a Reply

*