Co nowego proponuje współczesna reklama, jakie zalety mają wykorzystywane coraz częściej ekrany LED.

Współczesna reklama coraz częściej sięga po nowoczesne rozwiązania technologiczne. Radio oraz telewizja są rzeczami, jakie od bardzo dawna są bardzo często wykorzystywane, w ostatnich latach obok nich pojawił się także internet.

projekt
Ale coraz więcej się też zmienia jeśli chodzi o standardową reklamę zewnętrzną, jaka w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. W miejsce statycznych bilboardów i tablic reklamowych coraz częściej pojawiają się telebimy, które mają znacznie więcej możliwości – szukaj na Posiadają one parę ważnych zalet, dzięki którym popularność ich bez przerwy rośnie. Typowy telebim Lublin Galeria olimp chela mzb zbudowany jest z określonej liczby paneli, z których każdy będzie zawierał kilkadziesiąt małych punktów. Z kolei każdy z takich punktów złożony jest z trzech kolorowych diod, które świecąc dają końcowy, dostrzegany przez odbiorców kolor.
Lokal do wynajęcia

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Z diodami związana jest pierwsza bardzo duża zaleta telebimów, to znaczy to, że będą one doskonale widzialne bez względu na warunki atmosferyczne.

Może jakiś komentarz z strony (http://www.rebrand.com.pl/projekty/) Cię dotknął? Masz ochotę na niego odpisać? Zachęcamy Cię do tego gorąco. Czekamy na Ciebie!

Nawet w dużych ciemnościach czy przy padającym śniegu diody dają na tyle mocne światło, że bardzo dobrze się widzi emitowane na nich obrazy – ciekawy ekran led w Przemyślu ul. Przemyska. Poza tym ekran led Przemyśl Przemyska można wykorzystać do emitowania rozmaitych animacji czy nawet filmów, co daje znacznie większe możliwości w stosunku do statycznych tablic.

Aby zmienić reklamę nie trzeba delegować pracownika, żeby przykleił plansze, a wystarczy jedynie wprowadzić odpowiedni plik do układu sterującego. W niejednym przypadku nie będzie nawet trzeba z tym jeździć na miejsce, ponieważ wszystko da się zrobić zdalnie, za pomocą internetu.

Leave a Reply

*