Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakie ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasem jest, iż kobieta ma pełną szafę ubrań, a nie wie właściwie co wybrać. Niby są w niej kreacje na wszystkie okazje, lecz brakuje właściwie tej konkretnej na dany dzień. Dlaczego tak się dzieje i czy coś można na to poradzić?Często mamy w naszych szafach przesadnie wiele ubrań, lecz potem i tak wydaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie ciekawe oraz adekwatne do tej właśnie chwili.

szafa

Źródło: foter.com

Problemem jednak nie jest to, że nic w tych szafach nie ma, lecz to, iż mamy w niej za dużo ciuchów, zaś z niektórymi bez wątpienia trudno się rozstać. Niektóre ubrania zostają z powodu sentymentu, inne ponieważ po prostu mogą się przydać.

Jeżeli zaintrygował Cię taki tekst, sprawdź przykłady (https://www.pralnia-warszawianka.pl/) zamieszczone tutaj. Z pewnością odnajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie.

do tego ciągle zakupuje się nowe ubrania pod wpływem chwili, gdyż są modne, a często niezbyt dobrze na nas wyglądają. To wszystko sprawia, iż chociaż nasza szafa jest przepełniona, to paradoksalnie nic w niej nie ma. I co z tym zrobić? Niestety, trzeba zacząć od kroku podstawowego, czyli usunięcia ubrań – i sprawdź. Usuńmy takie, jakie są zbyt ciasne, albo których nie zakładaliśmy przez parę lat, gdyż to znaczy, że nie będziemy ich potrzebować. To co się ostanie należy sprawdzić pod kątem koloru, ale do tego zobaczmy czy ciuchy czasem nie są porozciągane, zmechacone albo też poplamione. W szafie muszą znajdować się przede wszystkim rzeczy uniwersalne.

klasyka w szafie

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest posiadać tak zwaną małą czarną, do tego w dwóch innych fasonach, ciemniejszy kostium w kolorze granatowym albo czarnym oraz czarne i jasne spodnie przykłady tu: kraina stylu sukienki. Powinny też się znaleźć dopasowane żakiety, jakie są niezastąpione w wielu sytuacjach. Należy dobrać też biżuterię oraz dwie eleganckie torebki. W takiej szafie musi także być prostego kroju trencz oraz cieplejszy płaszczyk, jaki cały czas jest w modzie. W ten sposób prezentuje się moda damska na co dzień, posiadając w związku z tym takie uniwersalne stroje będziemy pewne, że będziemy wyglądać wtedy kiedy trzeba modnie i elegancko.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl naszym intrygującym postem? Świetnie. Zatem namawiamy – kliknij w link Sklep ze strojami kąpielowymi i przenieś się do następnej strony po fakty.

W szafie muszą być także proste, uszyte z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa oraz dżinsowe spodnie. Należy mieć choć dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do butów na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do butów z niskim obcasem.

Leave a Reply

*