Co kryje kobieca kosmetyczka?

Skrzynka pełna kosztowności albo puszka Pandory – oba porównania skrzętnie oddają charakter kobiecej kosmetyczki. Przede wszystkim rzadko któraś z nas jest w stanie upchnąć swoje utensylia tylko w jednej. Bez czego nie możemy funkcjonować?

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Jeśli zagadnęlibyśmy któregoś z panów o to, co zawiera kosmetyczka partnerki, najpewniej poczerwieniałby i wziął nogi za pas z przerażenia. Tylko płeć żeńskaraczy wiedzieć, czemu służy olbrzymia liczba specyfików każdego dnia, natomiast kwas hialuronowy bywa popularną metodą na nieposłusznych mężów.

Najważniejszy kosmetyk
Preparat, który bezustannie powinno się mieć w pogotowiu, to naturalnie krem do rąk – logiczne. Nie wyłącznie kosmetyczka, ale także kobieca torebka zawiera przynajmniej maleńką tubkę tego bezcennego specyfiku. Co niektóre przedstawicielki płci pięknej nie wypuszczają się bez swego kremu z domu i szalenie trudno im wytrzymać dzień.

Kosmetyczka z barwnymi preparatami to zdecydowanie różna zabawa: tusz do rzęs i cień do powiek nie okazują się na tyle pierwszoplanowe jak dobry balsam wyszczuplający. Niemal każda przedstawicielka płci pięknej uważa, że jest jej za dużo, a remedium na to zjawisko bywa rzecz jasna odpowiednie smarowidło.

Obecnie trudno o dobre i wiarygodne omówienie (http://czeslawkarkowski.com/pl/biografia/) w kontekście tej problematyki, jednak jeśli chcesz takie przeczytać, to po prostu wejdź na ten odnośnik.

Nie jest istotne, czy działa, ważne, aby na opakowaniu widniała wzmianka o zniknięciu niechcianych centymetrów w udach. W związku z tym balsam do pielęgnacji ciała o tego typu zastosowaniach, z algami, guaraną i specjalnymi substancjami, bezwzględnie musi pojawić się w kosmetyczce nawet zwykłego patyka.

Demakijaż
Ważna partia kosmetyków, bez których bezwzględnie nie ma szans przetrwać, to oczywiście cały arsenał do zdejmowania makeupu z twarzy. Dobre mleczko do demakijażu albo płyn micelarny musi zdobyć każda kobieta. Na tym żadna z nas nie oszczędza, podobnie jak na wodzie termalnej, którą warto spryskać po wszystkim twarz. Inne panie zamiast niej wolą tradycyjny tonik do twarzy.

Kremy i smarowidła
Chociaż zawartość kosmetyczki na tym się nie kończy, to jednak ważne miejsce zajmuje w nim lek na wiek, czyli krem! Od zarania dziejów zmarszczki na twarzy oznaczają kobiecą tragedię, a dobry krem pod oczy jest remedium na lęki przed przyszłością. Wygładzające, liftingujące, nawilżające mazie do twarzy są najlepszymi przyjaciółmi pań i z całą pewnością rządzą w kosmetyczce w towarzystwie balsamów wyszczuplających.

Źródło: NANTES

Leave a Reply

*