Ciągła rewizja i staranie się o międzynarodowe certyfikaty to zabiegi, które pomogą zdobyć oraz utrzymać zaufanie konsumentów

Bezpieczeństwo podwładnych staje się współcześnie dla pracodawców sprawą prawie wagi państwowej. I to nie tylko ze czynników czysto formalnych. Jeśli wartościowy członek załogi będzie miał w zakładzie pracy groźny wypadek, to może doznać uszczerbku nawet jakość produkcji w wytwórni, a także jej dobre imię. Stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, oznacza nie tylko unikanie sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu. Aby mieć pewność, że fabryka spełnia wymogi bezpieczeństwa, należy uzyskać odpowiedź aprobującą na zapytanie: czy używane w zakładzie maszyny mają konieczne certyfikaty?

egzamin na otrzymanie certyfikatu

Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ta odpowiedź będzie pozytywna, to nie ma pobudek do zamartwiania się, ale w przeciwnym razie warto dokładniej zapoznać się z tematem: certyfikacja (szczegóły tu…) maszyn. Z kolei producenci rożnego rodzaju urządzeń, aby zwielokrotnić sprzedaż, są zmuszeni troszczyć się o jakość swoich artykułów. Użyte materiały, supernowoczesna taśma produkcyjna lub wykwalifikowana kadra to zaledwie połowa powodzenia w interesie. Dopiero przeprowadzona certyfikacja maszyn pomoże stuprocentowo usatysfakcjonować kontrahentów. Może nie wszyscy z nich nawet zdają sobie sprawę, że takie świadectwa w ogóle istnieją. Warto więc zainwestować również w dokładne i specjalistyczne przygotowanie swojej propozycji handlowej.

certyfikacja maszyn:

Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com

Aby konkretne przedsiębiorstwo, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, było w stanie funkcjonować na najwyższym poziomie, musi spełniać określone normy. Certyfikaty iso stają się jednymi z nich. Można przykładowo usprawnić i chronić obieg kluczowych danych w instytucji, a w tym przypadku certyfikacja – przejdź po tym linku – iso 27001 będzie najwłaściwszym rozwiązaniem. Z pozoru może się wydawać, że informacja nie jest tak kluczowa jak technologia czy dobrze przygotowany i obowiązkowy pracownik. Jednak rzeczywistość pokazuje coś diametralnie innego – tajne informacje firmy bywają naprawdę cenne i nie mogą dostać się w niepowołane ręce. Oprócz unowocześnienia wewnętrznych instrukcji (np. instrukcji kancelaryjnej) warto więc przemyśleć zagadnienie, a jest nim, przypomnijmy, certyfikacja iso 27001, na temat której więcej na stronie .

Następnym etapem w rozwoju jest sprawdzian jakości wyrobów. I w tym przypadku zdefiniowana została norma, której szanowanie podniesie zaufanie tak klientów, jak i pracowników. Certyfikacja iso 9001 (zapoznaj się ze szczegółami na stronie), bo o niej w tym miejscu mowa, pozwala kontrolować proces produkcji tak, aby wyroby były przyjazne osobom fizycznym i pracownikom przedsiębiorstw, np. remontowych. Duży napis certyfikacja iso 9001 umieszczony na stoisku firmowym w trakcie targów budowlanych z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich zwiedzających i będzie fantastyczną formą promocji.

Leave a Reply

*