Bywają ludzie, którzy z miłością do motorów się urodzili, a u innych najnormalniej w świecie przychodzi taki dzień w życiu

Powszechnie twierdzi się, że jazda motocyklem jest niebezpieczna. Zapewne jest w tym jakaś doza prawdy, ale miłości nie jesteśmy w stanie w sobie stłamsić.
Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub raczej mają w genach.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Często jest bowiem tak, że ta miłość jest przekazywana z ojca na syna. Jeżeli ojciec z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w garażu, aby reperować oraz pucować swe Motory, to zapewne miłość ta też pojawi się w sercu ich potomka. W przeszłości wydawało się, że motocykle to hobby tylko dla mężczyzn. W obecnym świecie nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, gdyż dużo pań fantastycznie radzi sobie na jednośladach. Jeśli zatem pragniemy nabyć motocykl, to rzecz jasna musimy wpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam o wiele łatwiej, jeśli posiadamy już uprawnienia do kierowania samochodem. Dlaczego? Ponieważ doskonale znamy już przepisy oraz nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto ma pierwszeństwo. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób. Czekają one, aż skończy się zima, by móc wyprowadzić swoje cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć w drogę.http://www.mtc-rental.pl/wynajem-naczep.htmlChcą poczuć moc silnika oraz wiatr we włosach. Kłamstwem jest, że motocykliści to dawcy organów. Znaczny procent z nich jeździ przepisowo.

Niestety lekkomyślni ludzie zdarzają się tak samo wśród kierowców osobówek, jak i motorów. Po prostu ich wypadki bywają najczęściej śmiertelne i medialnie głośniejsze. Jednak nie należy uogólniać.

Leave a Reply

*