Broszka, mała rzecz a cieszy

Broszka. Mała rzecz a cieszy. Jednocześnie tak wielki w niej drzemie potencjał… Niewłaściwie dobrana sprawi, że będziemy wyglądać poważniej i zniszczy nawet najbardziej zaplanowany strój. Znakomicie dopasowana, nada odpowiedniego charakteru kreacji, a nam pewności siebie i uroku.

Zapewne są wśród nas kobiety, którym broszki kojarzą się głównie z dawnymi czasami, stylem retro i podarunkiem od babci. Jednak prawdziwe fashionistki i osoby, dobrze zorientowane w świecie mody wiedzą, że biżuteria ta przejawia się każdego sezonu wśród kolekcji najlepszych domów mody.

W jaki sposób nosić broszki by dodawały nam urody a nie lat?

Jedna z ważniejszych zasad: zestawiajmy stare z nowym. Nie przerażajmy się połączeń typu : babcina broszka wysadzana szlachetnymi kamieniami i zwykły T – shirt ze sklepu sieciowego. Taki efekt przełamania chcemy osiągnąć! Na mniej poważnym, acz robiącym wrażenie stylu.

biżuteria

Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me

Zasada ta ma odniesienie także i w drugą stronę – odważmy się, aby do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć niekonwencjonalne, zabawne broszki z filcu, plastiku. Dobrym pomysłem jest też samodzielne jej stworzenie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudne zajęcie.
Drugą istotną okolicznością, którą musimy wziąć pod uwagę, jest miejsce przypinania broszki. Oczywiście, najbardziej popularnym miejscem jest klatka piersiowa, lecz dlaczego by nie ozdobić kołnierzyka? Prosta koszula zyska dzięki naszej fantazji wyrafinowania i wyrazu (więcej).

Po trzecie, broszki dobrze wyglądają nie tylko w towarzystwie sukienek i marynarek, ale też ze swetrami. Nieciekawy kardigan nabierze oryginalnego i zupełnie nowego stylu w sąsiedztwie broszki.
Broszka np.

Atrakcyjna wiadomość? Jeżeli tak uważasz, dodatkowo sprawdź ten link – zobaczysz o wiele więcej w ofercie (www.magmara.pl/pl/), która odnosi się rozważanej tu tematyki.

z to także niezawodny sposób na nowe wcielenie naszych torebek, rękawiczek, pasków czy butów. Znany stylista Gok Wan w interesujący sposób uczy kobiety jak z niepozornych pantofli stworzyć najistotniejszy punkt naszej stylizacji przypinając dwie broszki. Nie mamy funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, którą już posiadamy w swej szafie.
Nie bójmy się więc broszek! Prawidłowo dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom

.

Leave a Reply

*